Banner image

Perfektná sada na manikúru ManiStar

16-dielna súprava na manikúru, pedikúru a starostlivosť o tvár v pohodlí domova!

Platba na dobierku

VŠETKO POTREBNÉ V JEDNEJ SADE

16-dielna súprava ManiStar obsahuje všetko, čo potrebujete pre starostlivosť o ruky, nohy a tvár! Vďaka perfektne navrhnutej taške bude súprava vždy na dosah ruky!

 • 16-dielna súprava pre starostlivosť o ruky, nohy a tvár

  Súprava ManiStar obsahuje všetko, čo potrebujete pre kompletnú starostlivosť o ruky, nohy a tvár!

 • Vynikajúca ostrosť čepieľ

  Naostrené čepele z nehrdzavejúcej ocele strihajú nechty a odumretú kožu hladko a jednoducho! Sada obsahuje aj pilník na orezávanie ostrých hrán nechtov, ktorý zabraňuje nerovnomernému rastu nechtov!

 • Ergonomický tvar

  Všetky doplnky sú vyrobené tak, aby perfektne padli do vašich rúk! Sada ManiStar je bezpečne uložená v koženom puzdre, ktoré je elegantné, funkčné a perfektné na cestovanie!

 • Vhodné pre mužov aj ženy

  Sada ManiStar je ideálna pre mužov aj ženy! Starajte sa o seba v pohodlí domova, všetko čo potrebujete, máte na dosah ruky!

ČO OBSAHUJE?

16-dielna súprava obsahuje všetko, čo potrebujete pre svoje ruky, tvár a nohy!

Starostlivosť o ruky image

Starostlivosť o ruky

Perfektne sa postarajte o vaše nechty s pomocou klasických klieštikov, diagonálnych klieštikov, kliešťov na nechtovú kožičku, obojstrannej pomôcky na čistenie nechtov a nechtovej kožičky a s pilníkom!

Starostlivosť o nohy image

Starostlivosť o nohy

Odstráňte odumretú kožu a upravte si nechty z väčšími kliešťami, rovným a diagonálnym pedikúrovým nožom, s pomôckou na čistenie nečistôt za nechtami a s kliešťami na nechtovú kožičku!

Starostlivosť o tvár image

Starostlivosť o tvár

Vytvarujte si obočie s nožničkami a pinzetou a postarajte sa upravený vzhľad vašej tváre vďaka dvom rozličným ihlám na čistenie akné a ušnou lyžičkou!

ManiStar, 16-dielna profesionálna súprava na manikúru, pedikúru a starostlivosť o tvár

18 komentárov
hodnotenie 4,2/5,0

Original price was: 26,90 €.Current price is: 19,90 €.(-26%)

Vyberte množstvo:

1x 19,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 16,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 16 ľudí si práve prezerá tento produkt

Súprava ManiStar obsahuje všetko, čo potrebujete pre starostlivosť o ruky, nohy a tvár! Rôzne doplnky pre každú časť tela zaisťujú bezpečnosť a čistotu, zatiaľ čo ostré čepele z nehrdzavejúcej ocele strihajú nechty a odumretú kožu hladko a jednoducho!

 • 16-dielna súprava na starostlivosť o ruky, nohy a tvár
 • Všetko, čo potrebujete v 1 koženej taške
 • Ultra ostré čepele z nehrdzavejúcej ocele
 • Ergonomický dizajn
 • Vhodné na cestovanie
 • Perfektný darček pre mužov a ženy
 • Pomôcky pre manikúru: 2x klieštiky na nechty: na strihanie nechtov, 1 x pilník na nechty: hladké a zaoblené nechty, 1x vidlička na odumretú kožu: ostrihajte nechty, pľuzgiere, odumretú kožu atď., 2x objstranná pomôcka na čistenie nechtov: odstaňovanie nečistôt za nechtami, zatláčanie nechtovej kožičky a odstraňovanie starého laku na nechty, 1x kefka na čistenie pomôcok
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

Špecifikácie

 • Pomôcky pre manikúru:
  2x klieštiky na nechty: na strihanie nechtov, 1 x pilník na nechty: hladké a zaoblené nechty, 1x vidlička na odumretú kožu: ostrihajte nechty, pľuzgiere, odumretú kožu atď., 2x objstranná pomôcka na čistenie nechtov: odstaňovanie nečistôt za nechtami, zatláčanie nechtovej kožičky a odstraňovanie starého laku na nechty, 1x kefka na čistenie pomôcok
 • Pomôcky pre pedikúru:
  1x veľké kliešte na nechty: ostrihajte tvrdé a hrubé nechty na nohách, 1x odstraňovač odumretej kože na rovných častiach, 1x odstraňovač odumretej kože na krivých častiach, 1x nôž na čistenie nechtov: na odstránenie nečistôt pod nechtami, 1x klieštiky na nechtovú kožičku: obstrihávanie kožičky
Viac informácií
Pavol P. 19 min ·
Nikdy som si nemyslel, že napíšem komentár k súprave na manikúru, ale táto je naozaj skvelá! Táto sada obsahuje naozaj všetko, čo v iných obchodoch nenájdete!
Komentár Zdieľať
(4)
Karolina K. 16 min ·
Jedná sa o veľmi dobre zostavenú sadu pomôcok na manikúru a pedikúru. Páči sa mi, že je dodávaná s viacerými veľkosťami a uhlami klieštikov, čo uľahčuje strihanie všetkých nechtov. Kožená taška je kvalitná a má neutrálnu farbu.
Komentár Zdieľať
(13)
Ladislav H. 30 min ·
Veľkosť súpravy je pre mňa dokonalá, nie príliš malá a ani príliš veľká, kvôli veľkosti ju ľahko vezmem aj na dovolenku. Páči sa mi, že sú pomôcky čiernej farby a nie tradičnej striebornej. Všetky kliešte a všetky pomôcky sú veľmi odolné a nie lacné. Som rád, že viem, že tak skoro nebudem potrebovať nové štikačky!
Komentár Zdieľať
(10)
Marta L. 27 min ·
Som veľmi spokojná s týmto kompletom! Všetko pracuje ako má a všetko je dosť ostré. Páči sa mi vzhľad a kožená taška je PERFEKTNÁ! Tento set vrelo odporúčam.
Komentár Zdieľať
(9)
Anna V. 44 min ·
Sada sa mi veľmi páči, je kvalitná a to púzdro je úžasné. Mám teraz viac pomôcok, ako potrebujem, pretože používam pomôcky iba na starostlivosť o ruky a nohy. Napriek tomu je dobré mať aj pomôcky pre starostlivosť o tvár!
Komentár Zdieľať
(9)

100% bezpečný nákup bez rizika!

Produkt môžete bezplatne vrátiť alebo vymeniť!