MagicFix, Magická pasta pre rýchlu opravu stien 1 + 1 ZDARMA

18 komentárov
hodnotenie 4,5/5,0

19,90 (-13%)

Vyberte množstvo:

1x 19,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 16,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 17 ľudí si práve prezerá tento produkt

Konečne môžete rýchlo a veľmi ľahko opraviť akékoľvek poškodenie stien vo vašom dome, ktoré vám už dlho vadí. Prostriedok spoľahlivo a neviditeľne opravuje priehlbiny, škrabance, diery od klincov, odlupujúce sa steny, spadnuté omietky a všetko, čo môže zničiť vaše krásne biele steny. Rýchlo opravte všetky tieto nezrovnalosti a znova budete môcť pokojne spať.

 • Skvelé pokrytie
 • Jednoducho a rýchlo
 • Vodotesná a odolná voči plesniam
 • Výnimočná sila
 • V cene: 1x prostriedok na opravu poškodených stien, 1x nanášacia a vyhladzovacia pomôcka + 1x prostriedok na opravu poškodených stien, 1x nanášacia a vyhladzovacia pomôcka ZDARMA
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
RÝCHLO K PERFEKTNÝM STENÁM
Chcete opraviť poškodené a popraskané steny ako profesionál? Pasta pre rýchlu opravu poškodených stien je všetko, čo potrebujete, aby ste konečne vykonali všetky potrebné opravy a rýchlo sa dostali k bezchybným stenám. Opravte malé praskliny, škrabance alebo väčšiu plochu spadnutej omietky za pár minút.
DRŽÍ AKO PRIBITÉ
Magickú pastu jednoducho vytlačíte na poškodenú plochu a pomocou priloženej špachtle ju rovnomerne rozotriete na poškodenú plochu. Počkajte, až vyschne, potom môžete povrch podľa potreby vyhladiť brúsnym papierom. Opravená časť steny bude pevná ako skala, môžete dokonca zabiť klinec alebo do nej zaskrutkovať. Bude držať ako pribité!
BEZPEČNÉ PRE VÁS A ŽIVOTNÉ PROSTREDIE
Magická pasta vydrží na opravenej časti dlho a pevne. Na seba neťahá vlhkosť, takže opravená časť nebude obsahovať plesne a hnilobu. Masa neškodí ľuďom ani životnému prostrediu, pretože je vyrobená z organických látok.

Ďalšie informácie

 • 1x prostriedok na opravu poškodených stien, 1x nanášacia a vyhladzovacia pomôcka + 1x prostriedok na opravu poškodených stien, 1x nanášacia a vyhladzovacia pomôcka ZDARMA

 • 100 g

 • Odlupovanie steny, odpadávanie, padanie prachu, povrch steny by sa mal pred použitím vyčistiť.
  Počkajte kým prvá vrstva zaschne, a potom ju opravte druhýkrát, až o niekoľko dní. Aj keby bola stena mokrá.
  Ak je otvor v stene dostatočne veľký, vyplňte ho drevom alebo klincami, potom stenu opravte a keď je stena suchá, vymaľujte ju.
  Ak vám záleží na tom, aby bola opravovaná stena bielej farby, stenu po oprave znova natrite zodpovedajúcou farbou.

 • Vytlačte prostriedok na opravu steny na povrch steny, ktorý chcete opraviť.
  Stierkou opakovane vyhladzujte povrch steny.
  Po 4 hodinách (teoretická hodnota, v závislosti od poveternostných vplyvov), môžete pomocou brúsneho papiera povrch steny vyhladiť.
  Ak vám záleží na tom, aby bola opravovaná stena bielej farby, stenu po oprave znova natrite.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.