MicrofiberCloth, viacúčelová utierka na čistenie z mikrovlákien (4 ks)+(4 ks) ZDARMA

22 komentárov
hodnotenie 4,7/5,0

19,90 (-26%)

Vyberte množstvo:

1x 19,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 16,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 8 ľudí si práve prezerá tento produkt

Kvalitná čistiaca handrička je kľúčovým doplnkom každej domácnosti. Utierky z mikrovlákna sú mimoriadne odolné a savé a sú vhodné na utieranie rôznych povrchov, ako je sklo, drevo, mramor, povrchy v kúpeľni atď. Sú vhodné pre domáce aj profesionálne použitie.

 • Viacúčelová handrička z mikrovlákien
 • Super efektívna
 • Vhodná na čistenie rôznych povrchov
 • Nezanecháva žiadne stopy a nečistoty
 • Veľmi jemná a hladká handrička
 • Výnimočná nasiakavosť a trvanlivosť
 • Balenie obsahuje: 4x handričku na čistenie rôznych povrchov z mikrovlákien + 4x handričku na čistenie rôznych povrchov z mikrovlákien ZDARMA
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

UNIVERZÁLNA UTIERKA NA RÔZNE POVRCHY

Kvalitná čistiaca utierka je kľúčovým doplnkom každej domácnosti. Utierky z mikrovlákna sú mimoriadne odolné a savé na utieranie rôznych povrchov, ako je sklo, drevo, mramor, povrchy v kúpeľni atď.

Viacúčelová utierka

MicrofiberCloth utierky rýchlo a efektívne zachytávajú prach a odstraňujú nečistoty. Používajú sa na mokré alebo suché čistenie. Vďaka svojej mäkkosti sú ideálne na utieranie pultu, riadu, rozliatych tekutín, čistenia automobilov atď!

Vysoká kvalita

Utierky sú vyrobené z 10 miliónov mikrovlákien pre efektívnejšie čistenie. Materiál obsahuje ióny striebra, ktoré majú antibakteriálny účinok. S utierkou môžete čistiť s čistidlom alebo bez.

Ďalšie informácie

 • 4x handričku na čistenie rôznych povrchov z mikrovlákien + 4x handričku na čistenie rôznych povrchov z mikrovlákien ZDARMA

 • 40 x 30 cm

 • mikrovlákno

 • náhodná

 • Utierku pravidelne oplachujte po použití čistou vodou, aby ste pred ďalším čistením odstránili väčšie množstvo nečistôt, ktoré by mohli poškodiť hladký povrch. Utierky je možné prať v práčke. Používanie aviváže sa neodporúča, pretože by mohlo dôjsť k poškodeniu mikrovlákien. Odporúčame handričku sušiť na čerstvom vzduchu.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.