PlantDrip, automatický systém na zavlažovanie rastlín 10+10 ZDARMA

39 komentárov
hodnotenie 4,3/5,0

16,99 (-29%)

Vyberte množstvo:

1x 16,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 15,80 / kus Ušetrite 2,38 
Najlepšia cena
3x 14,78 / kus Ušetrite 6,63 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 10 ľudí si práve prezerá tento produkt

Tak jednoduchý prúd je najúčinnejším riešením! PlantDrip pomaly zavlažuje vaše rastliny, keď ste na cestách alebo nemáte čas ich zalievať sami! Systém PlantDrip je možné pripevniť na väčšinu plastových fliaš, ktoré je možné namiesto toho, aby boli vyhodené, znovu použiť! Jednoducho naplňte fľašu vodou, pripojte ju k PlantDrip a nech sa zavlažovanie začne!

 • perfektné riešenie, keď ste na dovolenke alebo nemáte dostatok času
 • Jednoduchý systém, ktorý opätovne používa staré plastové fľaše
 • Jednoduchá inštalácia a uvedenie do prevádzky za pár minút
 • Majte najkrajšie rastliny na oknách, balkónoch alebo na záhrade
 • vnútorné a vonkajšie použitie
 • V balení: 10x systém PlantDrop + 10x systém PlantDrop ZDARMA
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

AKO TO FUNGUJE

1. Dajte vodu do plastovej fľaše. Fľaša musí byť odrezaná zhora, aby sa zabezpečila cirkulácia vzduchu a zavlažovanie. 2. Hrot PlantDrop zasuniete vertikálne do pôdy a nastavíte gombík na reguláciu prietoku. Môžete nastaviť rýchlosť odkvapkávania od 0 do 60 s / , 1 fľaša vydrží až 15 dní!

VYŤAŽTE TO NAJLEPŠIE Z VAŠICH RASTLÍN

Po dokončení skladovania vody, voda a hnojivo (voliteľne) prechádzajú priamo do koreňov rastliny. Výsledkom budú najkrajšie rastliny, aké ste kedy mali! Prispôsobte zavlažovanie podľa potreby a ste pripravení vyraziť!

Ďalšie informácie

 • 10x systém PlantDrop + 10x systém PlantDrop ZDARMA

 • modrá

 • vysokokvalitný plast

 • fľaša s veľkosťou 27,6 mm (väčšina štandardných plastových fliaš)

 • postrekovač, Typ postrekovača: hrot

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.