2x 18650C batérií, nabíjateľná batéria pre DoorBell DUO

32 komentárov
hodnotenie 4,7/5,0

19,90 

Vyberte množstvo:

1x 19,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 16,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-denná možnosť vrátenia 13 ľudí si práve prezerá tento produkt

Balenie 2 úsporných batérií (2200 Mah, 3,7 V), vhodné pre náš inteligentný domový zvonček DoorBell DUO. Pri úplnom nabití vydržia 4 až 6 mesiacov.

  • nabíjateľné batérie
  • 2 v súprave
  • 4-6 mesačná prevádzka pri 1 nabití
  • Balenie obsahuje: 2x 18650C batérií
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

Ďalšie informácie

  • 2x 18650C batérií

  • nabíjateľné batérie. Po úplnom nabití (24 hodín nabíjania) vydrží až 4-6 mesiacov.

  • 2200Mah, 3.7V

  • nepoužívajte použité batérie súčasne, nenechávajte batérie na slnku alebo blízko ohňa, ak sú batérie fyzicky poškodené, prestaňte ich používať.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.