3-dielna nádoba na uloženie spodnej bielizne, ClosetStar

38 komentárov
hodnotenie 4,7/5,0

Original price was: 24,90 €.Current price is: 19,90 €.(-20%)

Vyberte množstvo:

1x 19,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 16,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 5 ľudí si práve prezerá tento produkt

Sada ClosetStar prehľadne organizuje všetko od ponožiek, spodného prádla až po podprsenky! Ľahko nájdete všetko, čo potrebujete, a uľahčíte si prístup! Sada zaručuje hygienické skladovanie vašej bielizne, pretože je vyrobená z odolnej sieťovanej látky, ktorá je odolná voči plesniam a baktériám!

 • Úspora miesta
 • 3-dielna sada organizérov
 • Prehľadná organizácia
 • Bez plesní a baktérií
 • Umývateľné a skladacie
 • Vhodné aj za skladovanie mnohých ďalších vecí
 • Materiál: sieťovina + PP
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
ORGANIZOVANÉ SKLADOVANIE PRÁDLA
Vďaka 3-dielnej sade ClosetStar rýchlo nájdete všetko, čo potrebujete! ClosetStar je ideálny na organizovanie ponožiek, spodnej bielizne a dokonca aj podprseniek! Je vyrobený z odolných materiálov, ktoré zabraňujú tvorbe plesní a baktérií, čo zaručuje hygienické skladovanie!
Bez plesní a baktérií
Organizéry ClosetStar zaručujú hygienické skladovanie vašej bielizne, pretože sú vyrobené z odolnej sieťovanej textílie, ktorá je odolná voči plesniam a baktériám
Perfektná organizácia
ClosetStar obsahuje bunky pre ľahkú a prehľadnú organizáciu, môžu byť naskladané na seba alebo pridané podľa vašich potrieb! Zaistite, aby boli všetky vaše predmety zreteľne viditeľné a ľahko prístupné!

Ďalšie informácie

 • sieťovina + PP

 • 1x 6-dielny organizér na podprsenku, 1x 11-dielny organizér na ponožky, 1x 7-dielny organizér na spodné prádlo

 • 6-dielny organizér podprsenky: (32cm x 32cm, 12cm x 5cm), 11-dielny organizér ponožiek: (12cm x 32cm, 12cm x 2,5cm), 7-dielny organizér spodnej bielizne: (12cm x 32cm, 12cm x) 4,5 cm)

 • možné prať v práčke

 • organizéry usporiadajte v zásuvke podľa želania. Môžete ich skombinovať a poukladať na seba.

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.