3Dpen, inovatívne pero na vytváranie 3D kresieb v 3 rôznych farbách

37 komentárov
hodnotenie 4,8/5,0

22,99 (-23%)

Vyberte množstvo:

1x 22,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 19,99 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 17,99 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 4 ľudí si práve prezerá tento produkt

Inovatívne pero 3DPen dokáže nakresliť akýkoľvek tvar v 3D a stimuluje predstavivosť a motorické schopnosti vašich detí! 3DPen sa ovláda ako bežné pero, stačí ho zapojiť do zástrčky, vložiť nite a začať vytvárať!

 • Kreslí kresby v 3D
 • 3 rôzne organické nite
 • Jednoduché a bezpečné použitie
 • Vhodné pre všetky generácie
 • Perfektný darček
 • V košíku vás čakajú 3 ďalšie nitky so zľavou 50%!

 

 • Farba: 3D pero: modrá, nite: 3 rôzne farby (farby nití sú vybrané náhodne)
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
VYTVORTE SI ĽUBOVOĽNÉ 3D TVARY
Inovatívne pero 3DPen dokáže nakresliť akýkoľvek tvar v 3D a stimuluje predstavivosť a motorické schopnosti vašich detí!
Ako funguje?
Zapojte 3DPen do zástrčky, vložte niť a začnite vytvárať! 3DPen je dodávaný s 3 rôznymi organickými niťami, ktoré po zahriatí vytvoria akýkoľvek tvar a stvrdnú za niekoľko sekúnd!
Vhodné pre všetky generácie
3DPen je perfektný darček pre všetky generácie! Pomáha trénovať zrak, pozornosť, predstavivosť a tvorivosť. Skvelý nástroj na odbúranie stresu!

Ďalšie informácie

 • 3D pero: modrá, nite: 3 rôzne farby (farby nití sú vybrané náhodne)

 • PLA a ABS, priemer 1,75 mm

 • 1x 3D pero, 3x nite PLA, 1x návod na použitie, 1x USB

 • Jednoducho ho zapojte do zástrčky, vložte vlákno a začnite vytvárať! Po 5 minútach nečinnosti sa automaticky vypne, čo zaisťuje väčšiu bezpečnosť!

 • Nevhodné pre deti do 3 rokov. Balenie obsahuje malé časti, ktoré môžu spôsobiť udusenie.

Návod

Kliknutím na odkaz nižšie môžete otvoriť, stiahnuť a prípadne vytlačiť návod na použitie výrobku:

Prílohy

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.