Automatický otvárač na víno, nerez, OpenBottle

16 komentárov
hodnotenie 4,4/5,0

24,90 

Vyberte množstvo:

1x 24,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 21,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 18,90 / kus Ušetrite 18,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 10 ľudí si práve prezerá tento produkt

FĽAŠE VÍNA OTVÁRAJTE BEZ STAROSTÍ! OpenBottle umožňuje otváranie vínových fliaš stlačením jedného tlačítka. Je to bezpečná, štýlová a malá pomôcka, ktorú so sebou môžete vziať aj na cesty. S OpenBottle si môžete vychutnať pohár vína kedykoľvek.

 • otvára fľaše ľahko a jednoducho
 • jednoduché použitie: stačí stlačiť tlačidlo!
 • elegantný dizajn, ktorý sa hodí ku každému interiéru
 • úžasný a jedinečný darček
 • napájanie na 4 AA batérie (nie sú súčasťou) – môžete otvoriť až 70 FLIAŠ s jednou sadou batérií
 • Na použitie nie je potrebná žiadna zástrčka ani kábel
 • Skvelá pomôcka na cestovanie: pikniky, kempovanie

 

 • Veľkosť produktu: 28 × 8 × 8 cm
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
PRIEHĽADNÁ ČASŤ
Priehľadná akrylová časť Vám umožňuje sledovať, ako pomôcka jednoducho vyťahuje korok z fľaše, čo je užitočné a zábavné zároveň.
BEZPEČNÉ POUŽÍVANIE
Otvárač na fľaše OpenBottle bol navrhnutý s ohľadom na vašu bezpečnosť. Uzatvorená konštrukcia zabraňuje zraneniam, ktoré sú bežné pri iných otváračoch vínových fliaš. Všetky materiály sú vysoko kvalitné, takže si môžete byť istý, že investujete do pomôcky, ktorá vám dlho vydrží.
MODERNÝ DIZAJN
OpenBottle je vyrobený z potravinárskeho ABS a nehrdzavejúcej ocele, vyrobený je iba z kvalitných materiálov! Moderná čierna farba sa bude hodiť do každej kuchyne a očarí vašich hostí!

Ďalšie informácie

 • 28 × 8 × 8 cm

 • čierna

 • 1x OpenBottle, batérie nie sú súčasťou balenia

 • 4x batérie AA (batérie nie sú súčasťou balenia)

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.