AutoShade, tienidlá do auta (2 ks)

23 komentárov
hodnotenie 4,8/5,0

19,90 (-33%)

Vyberte množstvo:

1x 19,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 16,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 17 ľudí si práve prezerá tento produkt

Ochrana okien AutoShade poskytuje ochranu pred škodlivými slnečnými lúčmi a teplom. Ochrana je vhodná pre väčšie aj menšie automobily, inštalácia je viac ako jednoduchá. Ochrana neuzatvára možnosť otvárania a zatvárania okien.

 • Ochrana pred teplom a slnečným žiarením
 • Univerzálna veľkosť
 • Príjemnejšia jazda
 • Bezpečná jazda
 • Ľahká inštalácia
 • Najlepšie materiály
 • Balenie obsahuje: 2x tienidlo na okno auta
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

ÚČINNÁ OCHRANA OKIEN AUTOMOBILOV PROTI SLNKU

Ochrana okien AutoShade poskytuje ochranu pred škodlivými slnečnými lúčmi a teplom. Ochrana je vhodná pre väčšie aj menšie automobily, inštalácia je viac ako jednoduchá. Ochrana neuzatvára možnosť otvárania a zatvárania okien.

Príjemnejšia jazda

Ochrana okien vozidla umožňuje nerušený výhľad na mŕtve uhly a zrkadlá a zároveň zlepšuje jazdu, pretože chráni auto pred horúčavou.

Najlepšia ochrana

Tienidlá okien do auta chránia cestujúcich až pred 97% škodlivých UV lúčov! Ochráňte svoju rodinu a ostatných cestujúcich pred slnkom a nepríjemným dráždením očí.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Pavol P. 36 min ·
Produkt je TOP. Inštalácia na všetky okná mi trvá len 2 minúty, ochrana je okamžitá a jazda sa stáva príjemnejšou, skvelé! Comment's image
Komentár Zdieľať
(14)
Darina J. 58 min ·
Kvôli detskej sedačke slnko neustále svietilo na našich najmenších a ochrana sa stala nevyhnutnosťou. Všetky ostatné sa roztrhali alebo neboli dostatočne veľké na naše okná, tieto sú stále napäté! Comment's image
Komentár Zdieľať
(16)
Jitka H. 35 min ·
Dodanie bolo rýchle, produkt je skutočne univerzálny a je akurát na naše okná. Comment's image
Komentár Zdieľať
(6)
Jakub D. 48 min ·
Prečo by ste si zatemňovali okná, ak máte toto ... A tiež vás ochráni pred UV lúčmi a teplom.
Komentár Zdieľať
(6)
Anna V. 41 min ·
S online nákupmi som mal vždy zlé skúsenosti, jedinou výnimkou bol nákup týchto tienidiel.
Komentár Zdieľať
(15)

Ďalšie informácie

 • 2x tienidlo na okno auta

 • so všetkými automobilmi

 • 120 x 50 cm

 • čierna

 • nylon

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.