BabyTent, Pop Up Sun Plážový stan s UV ochranou a integrovaným bazénom pre deti a batoľatá

9 komentárov
hodnotenie 4,3/5,0

29,90 (-19%)

Vyberte množstvo:

1x 29,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 25,90 / kus Ušetrite 8,00 
Najlepšia cena
3x 22,90 / kus Ušetrite 21,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 15 ľudí si práve prezerá tento produkt

BabyTent je perfektným doplnkom pre horúce letné dni! Poskytuje vášmu dieťaťu miesto na hranie a oddych v chladnom tieni s ochranou UPF 50+. BabyTent vďaka samorozložiteľnej konštrukcii  rozložíte za 3 sekundy, je vyrobený z nylonovej tkaniny, absorbuje ultrafialové svetlo a blokuje až 99% škodlivých UV lúčov a ponúka integrovaný detský bazén na dne!

 • detský bazén na dne
 • Hranie a oddych pod ochranou UPF 50+ 
 • 3-sekundový automatický vyskakovací dizajn
 • Nepremokavý a vetruodolný
 • Ideálny na pláž, kempovanie, dvor – záhradu
 • Priedušný dizajn so sieťkou vzadu
 • Materiály: Rám je vyrobený z odolného, ​​nehrdzavejúceho skleneného vlákna, ktorý stabilizuje stan a po dlhodobom používaní si udržuje tvar. Nylonový kryt s UV ochranou.
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
DETSKÝ BAZÉN V TIENI
Majte svoje dieťa v tieni pri hraní s vodou! BabyTent ponúka detský bazén pod strechou chránenou proti UV žiareniu a vaše dieťa bude zaneprázdnené a pobavené počas horúcich letných dní!
HRANIE A ODDYCH S UV OCHRANOU
Inovatívny BabyTent je vyrobený z nylonovej tkaniny, ktorá absorbuje ultrafialové svetlo a blokuje až 99% škodlivých UV lúčov a ponúka integrovaný detský bazén na dne! Priedušná sieťka na zadnej strane stanu poskytuje čerstvý vzduch a chladný vánok!
ROZLOŽENIE ZA 3 SEKUNDY A JEDNODUCHÉ ZLOŽENIE
Bez inštalácie, už žiadne problémy s nastavením plážového stanu! BabyTent bol špeciálne navrhnutý tak, aby sa rozložil za 3 sekundy po rozbalení z dodávaného vaku, zatiaľ čo dieťa môžete bezpečne držať v rukách! Jednoducho sa dá zložiť späť do prenosného vaku a umožňuje vám ľahký pohyb z pláže na dvor!

Ďalšie informácie

 • Rám je vyrobený z odolného, ​​nehrdzavejúceho skleneného vlákna, ktorý stabilizuje stan a po dlhodobom používaní si udržuje tvar. Nylonový kryt s UV ochranou.

 • 55 x 4 cm

 • 800 g

 • 1x BabyTent, 1 x prenosný vak, 4 x kolík pre upevnenie

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.