Naťahovač chrbtice – stuhnutosť a úľava od bolesti, BackStrech

31 komentárov
hodnotenie 4,4/5,0

Original price was: 26,99 €.Current price is: 19,99 €.(-26%)

Vyberte množstvo:

1x 19,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 18,59 / kus Ušetrite 2,80 
Najlepšia cena
3x 17,39 / kus Ušetrite 7,80 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 4 ľudí si práve prezerá tento produkt
 • Kombinácia strečingu a akupunktúry
 • Zmierňuje napätie a bolesti chrbta
 • Zlepšuje krvný obeh
 • Pomáha k lepšiemu držaniu tela
 • Pomáha vrátiť chrbticu do jej prirodzeného zakrivenia
 • 3 nastavenia pre všetky generácie
 • 10 minút denne
 • V balení: 1x prístroj na strečing a akupunktúrnu masáž chrbta
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

Vyriešte problémy v ľahu

Umiestnite BackStretch pod spodnú časť chrbta a nechajte gravitáciu, krivku a 88 masážnych bodov uvoľniť váš chrbát a zlepšiť držanie tela!

10 minút denne

Kombinácia strečingu a akupunktúry uvoľňuje chrbát, svaly, zlepšuje prietok krvi a následne zmierňuje bolesť už za 10 minút denne!

Strečing a akupunktúra

Znížený prietok krvi, zaseknuté nervy, namáhanie chrbta, zlé držanie tela – BackStretch ponúka perfektnú kombináciu na zlepšenie prietoku krvi, správneho uloženia kostry a svalov!

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Milan B. 23 min ·
Akú mladú chrbticu máš, tak starý si! Toto by mal v dnešnej dobe používať prakticky každý a urobiť niečo pre seba a svoje zdravie. Okamžite cítite, ako sa napätie uvoľňuje a bolesť pomaly ustupuje. Všetkým odporúčam! Comment's image
Komentár Zdieľať
(11)
Alexander G. 56 min ·
30 rokov za volantom mi prinieslo poriadne bolesti chrbta. Vyskúšal som more vecí, samozrejme som bol voči tomuto skeptický, ale v skutočnosti mi to pomáha najviac. Jednoduché, ale účinné. Comment's image
Komentár Zdieľať
(14)
Alena D. 29 min ·
Keď celý život pracuješ za stolom, ani nevieš, ako ťa bolí chrbát. Hneď ako si na to ľahneš, vieš, že si na správnom mieste! Úžasne pomáha, uvoľňuje, uľahčuje dýchanie a chrbát bolí menej. Comment's image
Komentár Zdieľať
(16)
Darina J. 15 min ·
Úprimne odporúčam ostatným! Nájdite si tých 10 minút a uvidíte, o čom hovorím. Pomohla mi na prvý krát a teraz ju používam pravidelne už 2 mesiace a cítim sa ako nová!
Komentár Zdieľať
(4)
Pavol P. 42 min ·
Toto som dostal k 40. narodeninám a zo všetkých darčekov sa tomu teším najviac! Už dlho som sa necítil tak dobre, pretože keď ťa bolí chrbát, nikdy nie si skutočne uvoľnený. Toto je top! Ďakujem svojim blízkym! Comment's image
Komentár Zdieľať
(11)
Daniela S. 27 min ·
Pri 2 deťoch to sakra potrebuješ - ver mi! Vrelo odporúčam všetkým rodičom. Comment's image
Komentár Zdieľať
(6)

Ďalšie informácie

 • 1x prístroj na strečing a akupunktúrnu masáž chrbta

 • ABS plast, NBR mäkká pena

 • do 100 kg

 • Vyberte si krivku, položte ju na rovnú a pevnú podlahu a ľahnite si na chrbát tak, aby bol prístroj na spodnom diely chrbta. Ležte uvoľnene 5 minút a normálne dýchajte. Po 5 minútach sa prevráťte na bok a pomaly vstaňte. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov používajte 2x denne po dobu 5 minút. Odporúčame začať od najnižšej krivky. Môžete ju použiť aj na sedenie.

 • použitie na vlastné riziko. V prípade poranenia chrbta alebo iných vážnych zdravotných problémov sa pred použitím poraďte so svojím lekárom.

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.