Sada batérií pre LED svetlá GlowWaterLights (13 ks)

12 komentárov
hodnotenie 5,0/5,0

19,80 (-20%)

Vyberte množstvo:

1x 19,80 / kus
Najpopulárnejšie
2x 18,90 / kus Ušetrite 1,80 
Najlepšia cena
3x 17,90 / kus Ušetrite 5,70 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 8 ľudí si práve prezerá tento produkt

Sada obsahuje 12 batérií AAA pre 4 svetla a 1 batériu CR2025 pre diaľkové ovládanie. Takto nebudete musieť odísť z domu a budete môcť ihneď používať LED svetlá GlowWaterLights.

  • Pre dokonalú domáce dekoráciu
  • Kvalitné batérie
  • Dlhá životnosť
  • V balení: 12x batérie AAA + 1x batéria CR2025
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

Ďalšie informácie

  • 12x batérie AAA + 1x batéria CR2025

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.