BBQ Gloves, rukavice, ktoré chránia pred vysokými teplotami

16 komentárov
hodnotenie 4,5/5,0

24,90 

Vyberte množstvo:

1x 24,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 21,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 19,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-denná možnosť vrátenia 10 ľudí si práve prezerá tento produkt

Rukavice na grilovanie by nemali chýbať žiadnemu majstrovi grilovania! Rukavice sú vyrobené zo špeciálnych, žiaruvzdorných materiálov, a tak zaisťujú, že sa môžeme chytiť akejkoľvek práce okolo grilu, krbu, rúry alebo ohňa, bez obáv z popálenia. Overená kvalita vám poskytuje úplnú bezpečnosť proti popáleninám a rukavice poskytujú stabilnú priľnavosť bez ohľadu na povrch. Jednoduchá údržba, sú cenovo dostupné pre všetkých, pre ktorých je bezpečnosť rovnako dôležitá ako pohodlie.

 • Ochrana do 500 stupňov Celzia
 • 2 v sade
 • Silikónový povlak pre lepšiu priľnavosť
 • Odolné dvojvrstvové syntetické vlákna
 • Bavlnená podšívka pre pohodlie
 • Univerzálna veľkosť
 • Jednoduchá údržba
 • Veľkosť: univerzálna
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
BEZPEČNOSŤ NA PRVOM MIESTE
Bez ohľadu na to či sa vareniu a pečeniu venujete profesionálne, alebo je to váš koníček, viete, že je bezpečnosť v kuchyni veľmi dôležitá. Pri najmenšej nedbanlivosti môže dôjsť k vážnym zraneniam a popáleninám. Preprava extrémne teplých nádob, plechov a jedla z bodu A do bodu B môže byť pre vás a ľudí okolo vás nebezpečná. S rukavicami BBQ Gloves vyriešite problém nosenia horúcich predmetov v kuchyni alebo vonku pri grile raz a navždy. Chyťte každú časť grilu, riadu, rúry, sporáka alebo jedla a zostaňte chránení pred popáleninami.
KVALITNÁ VÝROBA
Rukavice sú vyrobené z aramidových vlákien. Jedná sa o vysoko výkonné syntetické vlákna odolné voči teplu pre mimoriadnu ochranu pred horúcimi predmetmi v kuchyni. Vnútorná časť rukavíc je potiahnutá mäkkým bavlneným materiálom, takže je vaša pokožka vždy chránená! Syntetické vlákna sú mimoriadne pružné, takže univerzálna veľkosť rukavíc sa perfektne hodí k akejkoľvek veľkosti dlane. Povrch rukavíc je potiahnutý špeciálnymi silikónovými vzormi, ktoré zaisťujú stabilnú a silnú priľnavosť na akomkoľvek povrchu, či už mokrom alebo mastnom. Tieto silikónové zátky zabraňujú vykĺznutiu horúcich predmetov z vašich dlaní, takže vám už nikdy nič nevykĺzne. Predĺžený okraj rukavíc poskytuje dodatočnú ochranu vašich rúk a predlaktia.
JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA
Rukavice sa môžu prať v práčke alebo pod tečúcou vodou. Pretože aramidové vlákna sú odolné a vyrobené tak, aby vydržali, sa ani rukavice rýchlo neopotrebujú!

Ďalšie informácie

 • univerzálna

 • čierno-červená

 • dvojvrstvové syntetické vlákna, bavlnená podšívka, silikónové zátky

 • rukavice nevystavujte otvorenému ohňu – sú odolné voči teplu, ale iba do určitej miery (nie dlhšie ako 30 sekúnd, závisí od teploty). Nepoužívajte rukavice, ak sú mokré, pretože vlhkosť vedie teplo.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.