BBQ Mat, 5x BBQ mat

26 komentárov
hodnotenie 4,2/5,0

Original price was: 26,99 €.Current price is: 19,99 €.(-26%)

Vyberte množstvo:

1x 19,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 18,59 / kus Ušetrite 2,80 
Najlepšia cena
3x 17,39 / kus Ušetrite 7,80 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 17 ľudí si práve prezerá tento produkt

Ušetrite čas a námahu pri varení a čistení vášho grilu! Majstri grilu sa vyhnú plytvaniu jedlom, ktoré by padlo medzi mriežky, a váš gril zostane čistý ako pred varením bez potreby drhnutia po pikniku. Odteraz bude BBQ Mat nevyhnutným doplnkom grilu a začiatkom mnohých vášnivých diskusií v kruhu šumivého mäsa.

 • 5 nelepivých podložiek na grilovanie BBQ
 • Ultimátna nelepivá podložka na grilovanie BBQ
 • Žiadna strata oleja, marinád a jedla medzi mriežkami grilu
 • Vyhnite sa požiarom a spálenému mäsu
 • Na grilovanie mäsa, zeleniny, palaciniek, vajec, toastov,..
 • Zdravotne nezávadný a certifikovaný teflón
 • Vhodné pre všetky typy grilov a pečiacich plôch
 • V balení: 5x podložka na grilovanie
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

MAJSTRI GRILU V POCHODE!

Tu prichádzajú nádherné dni piknikov a grilovačiek, pečenia cappuccin a šproty, tekvíc, klobás a stejkov. Je krásne sedieť na slnku a čakať na krásne ugrilovaný kúsok mäsa s chladeným pivom v ruke. Len majstri grilu vedia, koľko prípravy, starostlivosti, pozornosti a nakoniec aj upratovania si vyžaduje, aby sa im podarilo v tejto úlohe vyniknúť a ohromiť všetkých prítomných dokonale upečeným mäsom. S BBQ Mat vždy, bez výnimky, pripravíte dokonalú hostinu!

ŽIADNE PRILEPENIE, ŽIADNE NEHODY, ŽIADNE ČISTENIE

BBQ Mat sa nikdy neprilepí na podklad, pretože je vyrobený zo 100% zdravotne nezávadného certifikovaného teflónu. Jedlo sa krásne opečie, bude mať pekný grilovací zápach a dokonca aj mriežky grilu sa pekne vytlačia na mäse, akoby ste na ňom grilovali. Keďže podložka je nepriepustná, mäso sa pekne marinuje vo vlastnej šťave a olej nekvapká medzi mriežky. A po pikniku jednoducho umyjete podložku v teplej vode alebo v umývačke riadu a gril zostane krásne nepoškodený, drhnutie mriežok je už minulosťou.

TOP KVALITA PRE CHUTNÉ JEDLO

Podložky BBQ Mat sú vhodné pre elektrické, plynové, infračervené, uhlie, briketové alebo na drevo poháňané grily. Sú mimoriadne odolné, vydržia teploty až do 650°C a sú certifikované ako úplne zdravotne nezávadné. Môžete na nich variť mäso, ryby, zeleninu, špízy, cappuccina, vajíčka alebo dokonca palacinky! A po použití vám podložka ušetrí otravnú prácu s čistením grilu. Jednoducho odstráňte a umyte podložku na grilovanie a je pripravená na ďalší piknik.

Ďalšie informácie

 • 5x podložka na grilovanie

 • Certifikovaný teflónový podklad

 • až do 650 °C

 • 299 g

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.