BodyBrush, silikónová masážna kefa na telo s otvorom pre 80ml sprchového gélu

46 komentárov
hodnotenie 4,8/5,0

17,90 (-18%)

Vyberte množstvo:

1x 17,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 15,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 13,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 11 ľudí si práve prezerá tento produkt

BodyBrush má pozitívny vplyv na zdravie, krvný obeh a pokožku. Má ergonomický tvar, ktorý umožňuje silné, ale príjemné držanie. Má možnosť naliať až 80 ml sprchového gélu pre ešte ľahšiu a účinnejšiu hygienu.

 • Pôsobí blahodárne na pokožku
 • Vhodná pre celú rodinu
 • Vhodná aj pre domáce zvieratá
 • Ergonomický tvar
 • Jednoduché penenie
 • Jednoduché použitie
 • Najlepšie materiály
 • Balenie obsahuje: 1x silikónová kefa na telo s dávkovačom sprchového gélu
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

MASÁŽNA KEFA NA TELO

BodyBrush má pozitívny vplyv na zdravie, krvný obeh a pokožku. Má ergonomický tvar, ktorý umožňuje silné, ale príjemné držanie. Má možnosť naliať až 80 ml sprchového gélu pre ešte ľahšiu a účinnejšiu hygienu.

Vhodná aj pre domáce zvieratá

Vynikajúci tvar kefy poskytuje nielen silné, ale príjemné uchopenie, ale tiež uľahčuje jej skladovanie. Kefa je vhodná aj pre domáce zvieratá!

Jednoduché použitie

Naša kefa má ergonomickú rukoväť, pomocou ktorej môže 1 ruka efektívne plniť svoju úlohu smerovania a sily čistenia. Po použití kefu jednoducho zaveste za rukoväť a už je pripravená na ďalšie použitie.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Marek K. 17 min ·
Kefa je taká dobrá, že sme kúpili až 3, pre každého jednu!
Komentár Zdieľať
(12)
Ladislav H. 53 min ·
Naša najmladšia má mimoriadne citlivú pokožku, už umývanie špongiou jej spôsobilo červené škvrny, nič jej nepomohlo ... Našťastie sme našli túto silikónovú kefu, odvtedy sa umýva už len s ňou, pokožka už nie je svrbivá a škvrny tiež zmizli. Vďaka.
Komentár Zdieľať
(11)
Michal S. 47 min ·
Túto kefu používam pre svoje šteniatko .. je to pre neho vhodné! Comment's image
Komentár Zdieľať
(8)
Zoltan F. 41 min ·
Rýchle dodanie, super kefa.
Komentár Zdieľať
(9)
Jakub D. 24 min ·
Pri sprchovaní dostávam pomocou tejto kefy bezplatnú masáž a starostlivosť o pokožku, najmä ak nalejem do otvoru regeneračný olej, je skvelá! Comment's image
Komentár Zdieľať
(10)
Alexander G. 17 min ·
Táto kefa vyhovuje mojim deťom, pre mňa osobne je príliš mäkká. Comment's image
Komentár Zdieľať
(16)

Ďalšie informácie

 • 1x silikónová kefa na telo s dávkovačom sprchového gélu

 • 7.7 x 7.7 x 5.3 cm

 • silikón

 • modrá

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.