BoxingBall, systém pre domáci tréning rýchlosti, koordinácie a úderov

31 komentárov
hodnotenie 4,0/5,0
9.99 €

Vyberte množstvo:

1x 17,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 15,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 13,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 19 ľudí si práve prezerá tento produkt

Jedinečný systém cvičenia  BoxingBall vám umožní tréning boxu v pohodlí domova! Sada BoxingBall obsahuje nastaviteľný čelný pás a mäkkú silikónovú loptu na elastickom lanku, ktorú môžete udierať z každej strany ľavou alebo pravou rukou. So sadou BoxingBall zdokonalte údery, zlepšite rýchlosť, techniku ​​a koordináciu!

  • jedinečný systém na tréning úderov
  • vhodné na tréning s rukavicami alebo bez nich
  • mäkká silikónová lopta pre bezpečný tréning
  • cvičenie zamerané na rýchlosť, techniku ​​a koordináciu
  • 360 ′ možnosť  ľavých a pravých úderov
  • univerzálna veľkosť

 

  • Špecifikácia: čelný pás z látky dlhý 65 cm, elastické teleskopické lanko dlhé 75 cm, mäkká silikónová lopta priemeru 6 cm,váži 82 g
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
ŠPIČKOVÝ TRÉNING V POHODLÍ DOMOVA
Sada BoxingBall vám umožnuje špičkový tréning na jednoduchý spôsob v pohodlí vášho domova. Jedinečný prístup k tréningu úderov, rýchlosti, techniky a koordinácie vás posunie na vyššiu úroveň! Mäkká silikónová lopta poskytuje bezpečný tréning a možnosť trénovať údery v plnom 360 'kruhu.
PRE ZAČIATOČNÍKOV A PROFESIONÁLOV
Systém tréningu s BoxingBall je vhodný pre učenie začiatočných úderov a zdokonalenie techniky, rýchlosti a kondície u skúsených športovcov! Ak sa s boxom stretávate prvýkrát, začnite pomalými údermi smerom nadol a pomaly meníte smer, ruky a rýchlosť úderu. Skôr ako začnete, skontrolujte, či je sada správne nainštalovaná a či ste v správnej bojovej pozícii: brada je posunutá dovnútra, čelo je nasmerované v smere úderov! Akcia!

Ďalšie informácie

  • čelný pás z látky dlhý 65 cm, elastické teleskopické lanko dlhé 75 cm, mäkká silikónová lopta priemeru 6 cm,váži 82 g

  • keď začnete cvičiť, držte bradu dole a čelo v smere úderov. Odporúčame pomalé a slabé ťahy smerom nadol, kým si nezvyknete na používanie sady. Pomaly zvyšujte silu, rýchlosť a smer úderov.

  • ko začnete z vadbo, držite brado navzdol in čelo v smeri udarcev. Svetujemo počasne in šibke udarce navzdol, dokler se ne navadite uporabe seta. Moč, hitrost in smer udarcev stopnjujte počasi.

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.