BuildBuddy, čerpadlo pre jednoduché nanášanie malty

31 komentárov
hodnotenie 5,0/5,0

Original price was: 27,90 €.Current price is: 21,90 €.(-22%)

Vyberte množstvo:

1x 21,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 18,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 16,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 12 ľudí si práve prezerá tento produkt

Práca s maltou bude jednoduchšia ako kedykoľvek predtým! Aplikátor BuildBuddy sa postará o presné a čisté nanášanie malty na požadovanú plochu – nikde žiadne kvapky a zvyšky malty. Maltu pripravíte v nádobe,  jednoducho ju napumpujete pomocou čerpadla a potom ju aplikujete kdekoľvek chcete – na stenu, do štrbiny, na tehlu alebo kdekoľvek inde.

  • jednoduchšie nanášanie malty
  •  nižšia spotreba malty, pretože neodkvapkáva
  • ľahko vyplníte otvory – dokonca aj na zvislom povrchu
  •  ideálne pre domácich majstrov, ktorým chýbajú pokročilé techniky murovania
  • Veľkosť: 53 x 14 cm
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
ZJEDNODUŠENÉ DOMÁCE PROJEKTY
Na použitie musí mať malta správnu hustotu. To znamená, že nesmie byť príliš hustá, musí byť ešte dostatočne tekutá na to, aby sa formovala. To je presne to, čo znamená odkvapkávať a všetko zašpiniť. Čerpadlo BuildBuddy sa postará o presné a rýchle nanášanie malty, presne tam, kde ju chcete, a ak si budete priať, maltu ešte jednoducho vyhladíte.
PRE KAŽDÝ TVAR A POVRCH
Ešte stále používate murársku lopatu a lyžicu, ale malta uniká pri okrajoch, tečie z nádoby a padá na podlahu, keď ju chcete naniesť na stenu? S týmto čerpadlom budú vaše murárske práce ľahšie, rýchlejšie a čistejšie! Čerpadlo BuildBuddy skvele funguje pri nanášaní malty na stenu, podlahu, trhliny, a tiež na malé štrbiny a zvislé povrchy, kde máme zvyčajne najväčšie problémy. Táto pomôcka tiež zlepší racionálnosť použitia, pretože nanesieme presne toľko malty, koľko chceme, bez toho, aby kvapkala po stene alebo podlahe.
AKO POUŽÍVAŤ ČERPADLO?
Pred použitím najskôr vyberiete príslušnú dýzu a umiestnite ju na vrch čerpadla. Dýzu ponorte do malty a rúčku potiahnite naspäť, aby sa čerpadlo naplnilo. Potom čerpadlo pritlačíte na požadovanú plochu a pomaly tlačíte rúčku, kým malta nezačne tiecť. Po použití nezabudnite čerpadlo dôkladne umyť vodou, aby časť malty nevyschla.

Ďalšie informácie

  • 53 x 14 cm

  • čerpadlo a 4 nástavce pre rôzne aplikácie

  • 15 mm, 22 mm, 39 mm, 60 mm

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.