ConstructionKit, 72-dielna stavebnica pre deti

50 komentárov
hodnotenie 4,5/5,0

Original price was: 39,90 €.Current price is: 29,90 €.(-25%)

Vyberte množstvo:

1x 29,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 25,90 / kus Ušetrite 8,00 
Najlepšia cena
3x 22,90 / kus Ušetrite 21,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 13 ľudí si práve prezerá tento produkt

Kvalitná stavebnica s vzdelávacím konceptom, pomocou ktorej si dieťa precvičuje manuálne a stavebné zručnosti. Skvelá sada na precvičovanie 3D skladania, kde kreativita nepozná hranice. Deti si môžu postaviť stabilné konštrukcie v podobe kocky, domu, rakety, atď. Skvelý darček pre každú príležitosť.

 • 72-dielna sada pre neobmedzené možnosti hry
 • Stimuluje kreativitu a predstavivosť
 • Ľahké skladanie
 • Hra pre jedno alebo viac detí
 • Vhodné pre chlapcov aj dievčatá
 • Skvelý nápad na darček
 • Balenie obsahuje: 27x gulička, 45x palička (37 cm)
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
NEKONEČNÁ ZÁBAVA PRI HRE
Stavebnica je vhodná na precvičenie 3D skladania, kde kreativita nepozná hranice! ConstructionKit je kvalitná kompozitná stavebnica s vzdelávacím konceptom, pomocou ktorej si dieťa precvičí manuálne a stavebné zručnosti. Deti si môžu postaviť stabilné konštrukcie v tvare kocky, domčeka, rakety a mnohých ďalších tvarov.
Neobmedzené možnosti výstavby
So stavebnicou môžete postaviť všetko od najjednoduchších tvarov, ako je kocka alebo dom, až po architektonické repliky skvostných budov, ako sú napr. Big Ben alebo Eiffelova veža. Kreatívna hra je vhodná pre 1 alebo viac detí, pretože môžu spolupracovať a spoločne riešiť výzvy.
Jednoduché použitie
Stavebnica sa veľmi ľahko skladá a demontuje. Jednoducho tyč vložte a otočte ju v guličke bez obáv z rozpadnutia konštrukcie.

Ďalšie informácie

 • 27x gulička, 45x palička (37 cm)

 • PVC/ABS

 • Deti by nemali šplhať na konštrukciu kvôli možnosti zranenia. Hracia sada nie je vhodná pre deti do 3 rokov, pretože sa skladá z niekoľkých menších častí, ktoré predstavujú nebezpečenstvo zadusenia. Chráňte produkt pred ohňom.

 • Utrite vlhkou handričkou a nechajte voľne uschnúť.

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.