Gombíky, 100 ďalších zatláčacích gombíkov pre ButtonPliers

11 komentárov
hodnotenie 4,5/5,0

13,80 (-37%)

Vyberte množstvo:

1x 13,80 / kus
Najpopulárnejšie
2x 11,80 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 9,80 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 10 ľudí si práve prezerá tento produkt

Chceli by ste si urobiť zásobu ďalších gombíkov na neobmedzené tvorenie alebo úpravy oblečenia? Balenie Gombíky obsahuje až 100 ďalších gombíkov!

  • 10 rôznych farieb
  • Vynikajúca kombinácia so všetkými farbami oblečenia a látok
  • Mimoriadne jednoduché použitie v kombinácii s príslušenstvom pre kliešte na gombíky
  • Gombíky sú vhodné na tričká, detské oblečenie, kabelky, klobúky, dekoračné látky…
  • Farby gombíkov: oranžová
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

Ďalšie informácie

  • oranžová, fialová, žltá, červená, zelená, čierna, svetlo a tmavo modrá, biela, svetloružová

  • 9, 5 mm

  • Otvorte kliešte. Na jednu stranu klieští nasaďte časť gombíka prečnievajúcou časťou zapínania smerom dovnútra klieští a na druhú stranu klieští nasaďte strieborný kruh so zúbkami. Vložte látku medzi kliešte a stlačte. Nasleduje pripevnenie druhej časti gombíka. Na jednu stranu klieští nasaďte farebný prsteň so zúbkami, na druhú stranu farebný gombík s otvorom na zapínanie. Vložte látku medzi a stlačte. Teraz môžete gombík zapnúť.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.