CableStar

33 komentárov
hodnotenie 4,1/5,0

23,90 (-32%)

Vyberte množstvo:

1x 23,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 18,90 / kus Ušetrite 10,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 27,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 7 ľudí si práve prezerá tento produkt

Aby vás už nikdy žiadna úloha alebo problém neprekvapili. Vybavte svoju dielňu kvalitným náradím a pomôckami, ktoré vám budú nápomocné pri všetkých projektoch – doma alebo v práci.

  • Náradie je vyrobené z kvalitného materiálu
  • Vhodné na strihanie drôtov a káblov
  • 1 náradie môže realizovať 5 úloh
  • Materiál: kov, umelohmotný materiál
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
NÁRADIE 5 V 1
Náradie na strihanie drôtov a káblov nie je len ďalším z radu klieští. Jedná sa o náradie, ktoré sa dokáže popasovať s 5 rozličnými úlohami, preto bude nepostrádateľným sprievodcom všetkých projektov a opráv. Oceľové čeľuste klieští zdolajú aj najhrubšie drôty a káble, ktoré sa vďaka kvalitnému patentu počas práce nepoškodia. Dĺžku drôtu môžete jednoducho a rýchlo nastaviť.
KVALITNÁ VÝROBA PRE ÚČINNÚ PRÁCU
Náradie na strihanie drôtov a káblov je vyrobené z kvalitného a odolného materiálu. Okrem toho sa vyznačuje precíznou a premyslenou výrobou a praktickými patentmi, ktoré umožňujú presne, rýchlo a efektívne vykonávať prácu.
NÁRADIE NA ROZLIČNÉ MATERIÁLY
Náradie na strihanie drôtov si poradí s drôtmi a káblami z rozličných materiálov. Bez ohľadu na to, či sa jedná o hliníkový alebo medený drôt , pomocou tohto náradia ho bez väčších problémov spracujete resp. rozstrihnete. Aj hrubšie drôty dokážete ľahko prestrihnúť, pretože náradie má kvalitné, hrubé a ergonomicky tvarované rúčky.

Ďalšie informácie

  • kov, umelohmotný materiál

  • čierno-červená

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.