CakeMaster, sada 8 nástavcov pre špičkovú dekoráciu dezertov

15 komentárov
hodnotenie 4,2/5,0

Original price was: 29,90 €.Current price is: 24,90 €.(-17%)

Vyberte množstvo:

1x 24,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 21,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 19,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 10 ľudí si práve prezerá tento produkt

Staňte sa cukrárenským odborníkom a ozdobte pekárske pochúťky s precíznosťou a krásou, ktorá zaujme každého. Nezaťažujte sa komplikovanými postupmi dekorácie a nekupujte umelé figuríny. Rukou a pomocou týchto nástavcov môžete vytvárať krásne ruže, kvety, ozdobné okraje, hviezdy a barokové ozdoby. Hranica je iba v množstve krému určeného na dekoráciu a vo vašej fantázii.

 • Jednoducho vyrobte krásne dekorácie
 • 8 rôznych nástavcov ruského typu
 • Vhodné pre začiatočníkov i profesionálov
 • V sade aj dávkovacie vrecká a konektory
 • Nekonečné možnosti tvarov a motívov
 • Špičkový materiál
 • Farba: strieborná
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
NAJKRAJŠIE TORTY VYROBENÉ DOMÁCIMI RUKAMI
Iba s malým tlakom na dávkovacie vrecko vytvoríte krásne vzory pre sušienky a torty. Opakovane použiteľný plastový konektor umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu nástavcov. Sada je vyrobená z kvalitných, bezpečných a netoxických materiálov. Nástavce sú vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, takže už nikdy nebudete musieť kupovať žiadne pomôcky na ozdobovanie. Prvotriedne vyrobené nástavce, bez viditeľných švov a ostrých hrán, môžu sa k vám pripojiť aj deti.
ŠPERKY Z KRÉMU
CakeMaster vykúzli nádherné kombinácie na zdobenie okrajov na tortách, zdobenie cup cake, muffinov alebo zmrzlinových pohárov s rôznymi motívmi ozdobných guličiek a vzorov. S kombináciou rôznych nástavcov vznikajú z krému rôzne vzory. S množstvom krému a trochou praxe vytvorte pre svoje dezerty nádherné šperky z krému.
POUŽITIE
Sada obsahuje všetky pomôcky , ktoré potrebujete, okrem krému! Stačí ho naplniť do priložených dávkovacích vreciek, na ne nainštalovať konektor a požadovaný nástavec a začať s miernym stláčaním. S trochou praxe budete čoskoro vytvárať také krásne ozdoby, že ich bude škoda zjesť. Samozrejme môžete tiež navštíviť internet, kde je veľa návrhov a nápadov, ako aplikovať krém pre rôzne efekty.

Ďalšie informácie

 • strieborná

 • 3,7 x 2,5 x 4,3 cm

 • nehrdzavejúca oceľ 304

 • 10 jednorázových vreciek, 1 vrecko za skladovanie, čistiaca kefka a 8 rôznych nástavcov.

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.