CarbonGrab, karbónový držiak na okuliare a iné predmety v automobile

25 komentárov
hodnotenie 4,0/5,0

14,90 (-25%)

Vyberte množstvo:

1x 14,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 12,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 10,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 18 ľudí si práve prezerá tento produkt

Držiak na okuliare CarbonGrab uľahčuje okuliarov a iných predmetov. Držiak vám nebude počas jazdy prekážať, pretože sa dá ľahko nainštalovať takmer kamkoľvek v aute! Je vyrobený z najlepších materiálov, čo umožňuje jeho dlhú životnosť.

 • Dôležité veci budú vždy po ruke
 • Vhodné pre všetky veľkosti okuliarov
 • Silné uchytenie
 • Viacúčelové použitie
 • Nepoškodené okuliare
 • Neprekáža počas jazdy
 • Vysoko kvalitné materiály
 • Balenie obsahuje: 1x karbónový držiak okuliarov
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

KARBÓNOVÝ DRŽIAK NA VŠETKY TYPY OKULIAROV

Držiak na okuliare CarbonGrab umožňuje ľahké a prístupné uloženie okuliarov. Držiak vám nebude počas jazdy prekážať, pretože sa dá ľahko nainštalovať takmer kamkoľvek v aute! Je vyrobený z najlepších materiálov, čo umožňuje jeho dlhú životnosť.

Viacúčelový držiak

Držiak neumožňuje skladovanie iba jedného páru okuliarov, má priestor na uchytenie dvoch pohárov a jednej karty, 2 kariet alebo 2 iných vecí. Okuliare a ďalšie doplnky sa vďaka mäkkému, ale pevnému uchopeniu nepoškodia.

Najlepšie materiály

Držiak na okuliare CarbonGrab je vyrobený z vysoko kvalitného plastu ABS, čo dodáva držiaku ľahkosť, odolnosť a atraktívny vzhľad.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Janek K. 28 min ·
Rýchle dodanie, praktický produkt, nákup by som si hneď zopakoval. Comment's image
Komentár Zdieľať
(16)
Daniela S. 36 min ·
Držiak je jednoducho skvelý! Okuliare nie sú poškrabané, sú vždy po ruke a vyzerajú to naozaj dobre! Comment's image
Komentár Zdieľať
(4)
Ladislav H. 44 min ·
Osobne trávim v aute priemerne 8 hodín denne a držiakom pridržiavam dôležité papiere, kartičku a samozrejme okuliare. Comment's image
Komentár Zdieľať
(15)
Zoltan F. 16 min ·
Šikovný doplnok do auta, ktorý skutočne pomáha bezpečne jazdiť, pretože eliminuje problémy s hľadaním okuliarov po celom aute počas jazdy. Comment's image
Komentár Zdieľať
(15)
Pavol P. 20 min ·
Auta sa drží ako kliešť a okuliare si z neho môžem jednoducho zobrať, ďakujem!
Komentár Zdieľať
(8)

Ďalšie informácie

 • 1x karbónový držiak okuliarov

 • 10 x 3.5 x 4.2 cm

 • čierno-sivá

 • ABS

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.