CarCharge Deluxe, bezdrôtová nabíjacia stanica pre mobilný telefón

19 komentárov
hodnotenie 4,7/5,0

29,90 (-14%)

Vyberte množstvo:

1x 29,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 24,90 / kus Ušetrite 10,00 
Najlepšia cena
3x 20,90 / kus Ušetrite 27,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 10 ľudí si práve prezerá tento produkt

CarCharge Deluxe je najnovší nabíjacia stanica pre váš mobilný telefón. Umožňuje vám rýchlo nabíjať telefón za jazdy, automaticky otvárať držiak, ovládať jednou rukou, otáčať o 360 a má elegantný kovový vzhľad, ktorý dopĺňa interiér vášho oceľového kamaráta.

 • Rýchle bezdrôtové nabíjanie
 • Automatické otváranie
 • 360 otáčanie
 • Ľahká inštalácia
 • Silikónový povlak
 • Nabíjacie LED svetlo
 • Sada obsahuje: 1 bezdrôtovú nabíjačku, 1 kábel USB, 1 návod, 1 statív
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
RIEŠENIE PROBLÉMOV
Vždy hľadáte nabíjačku do auta? Stále sa dostávate do zložitých pozícií pri riadení, pretože chcete prijať hovor, pozrieť sa na mapu alebo nastaviť telefón tak, aby sa nabíjal? Je čas konečne kúpiť kvalitné bezdrôtovú nabíjačku pre svojho "domáceho maznáčika" a zbaviť sa všetkých týchto ťažkostí raz a navždy! CarCharge Deluxe môžete otáčať o 360 bez toho, aby sa vysunul z rámu. Používanie máp, GPS a videohovorov bude teraz pohodlné. Silikónové rukoväte telefón pevne udrží, keď ho nastavíte do požadovanej polohy.
INŠTALÁCIA
Nabite telefón bezpečne na tejto elegantnej bezdrôtovej nabíjacej stanici, ktorá ho bude jemne, ale pevne držať, kým nebude znovu použitý, pomocou automatických držadiel. CarCharge Deluxe ponúka ultrarýchle 10W bezdrôtové nabíjanie, rýchlejší ako akákoľvek iná bezdrôtová nabíjačka na trhu! Možno ju nainštalovať takmer na akúkoľvek medzeru pre klimatizáciu v aute, bez ťažkostí a nástrojov v priebehu niekoľkých sekúnd. Držiak si tiež udržiava svoju polohu pri jazde s vysokými vibráciami.
IR DETEKCIA
Nabite telefón bezpeč CarCharge Deluxe má v chrbte infračervený senzor, ktorý deteguje pohyb v okruhu 3 cm okolo nosiča. Keď sa telefónom priblížite k držiaku, automaticky vysunie paže držiaku. Opatrne doň vložte telefón a potom ho nabíjačka automaticky objíme. Pozdĺž okrajov sú zabudované LED svetlá, ktoré signalizujú stav nabíjania telefónu. Pri zdvíhaní telefónu zo stojana zatvorte dlaň za zadnú časť držiaku a dvakrát kliknite, držiaky sa otvoria a telefón sa vyberie jednou rukou. Jednoduché, elegantné a inteligentné!

Ďalšie informácie

 • 1 bezdrôtovú nabíjačku, 1 kábel USB, 1 návod, 1 statív

 • PC + ABS

 • 10 W / 7,5 W / 5 W

 • Všetky novšie telefóny Android a iPhone, ktoré podporujú bezdrôtové nabíjanie

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.