Car Energy DUO, stojan na telefón a bezdrôtová nabíjačka v jednom

14 komentárov
hodnotenie 4,0/5,0

Original price was: 27,90 €.Current price is: 24,90 €.(-11%)

Vyberte množstvo:

1x 24,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 19,90 / kus Ušetrite 10,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 30,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 6 ľudí si práve prezerá tento produkt

Sledujte najnovšie trendy mobilného telefonovania pomocou našej Car Energy DUO nabíjacej stanice. Zmodernizujte mobilnú skúsenosť vo vašom automobile, udržujte krok s inováciami aj na cestách. Car Energy DUO bezdrôtová nabíjacia stanica do auta umožňuje rýchle bezdrôtové nabíjanie bez nešikovných káblov, jej elegantný tvar dodá šarm interiéru vášho oceľového tátoša.

 • 40% rýchlejšie nabíjanie
 • Automatizovaná objímka
 • Senzor na bezpečné uvoľnenie telefónu
 • Senzor vibrácií
 • Nabíjanie v obale
 • 360° rotácia
 • Silikónová ochranná vrstva
 • Nabíjanie: Rýchle nabíjanie 10W alebo 7.5W resp. štandardné nabíjanie 5W
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
BEZDRÔTOVÁ RÝCHLOSŤ
Výstup s výkonom 10W umožňuje až o 40 % rýchlejšie nabíjanie ako štandardné bezdrôtové nabíjačky. Táto funkcia je k dispozícii pre všetky zariadenia, ktoré sa môžu nabíjať bezdrôtovým rozhraním na rýchle nabíjanie (väčšina novších Android telefónov). Ak má vaše zariadenie štandardné rozhranie, nabíja sa štandardnou rýchlosťou.
BEZPEČNE UCHYTENIE
Stojan má zabudovaný senzor, ktorý zaregistruje blízkosť telefónu a v prípade priblíženia telefónu sa automaticky roztvorí. Telefón automaticky uchytí po vložení do stojanu. Po nabíjaní aktivujte senzor na zadnej strane stojanu a nosné ramená sa roztvoria. Vnútorná strana držiakov je potiahutá jemnou silikónovu vrstvou za účelom dodatočnej ochrany pred poškrabaním. Vo vnútori Car Energy DUO nabíjačky je ešte doplnkový antiklzný systém, ktorý umožňuje pevnejšie prichytenie, keď jazdíte po ceste plnej výtlkov a vibrácie sú väčšie. Okrem toho špeciálny bezpečnostný čip chráni telefón pred prehrievaním.
DO HORIZONTÁLNEJ POLOHY
Súhlasíte, že sme už všetci boli v situácii, ktorá nám nevyhovovala? Práve preto sa dá Car Energy DUO nabíjačka otočiť o 360° a prispôsobiť pohľad vašim potrebám. Nemusíte mať žiadne obavy, s týmto stojanom budete viac než spokojní a budete ho môcť sebavedomo odporučiť aj iným.

Ďalšie informácie

 • Rýchle nabíjanie 10W alebo 7.5W resp. štandardné nabíjanie 5W

 • 5V/1A, DC 5V/2A; 9V/1.67A

 • Qi bezdrôtové rozhranie

 • čierna

 • 12.3 x 7.3 x 2.1 cm

 • 1 m

 • iPhone 12/12 Pro, 12 Pro Max, 11/11 Pro/11 Pro Max, iPhone XS/XR/XS Max, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, Huawei Mate RS, Huawei Mate 20 pro,
  Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy S9 Plus, Samsung Note 8, Samsung S8, Samsung S8 Plus,
  Samsung S7, Samsung S7 Edge, Samsung Note 2, Samsung Note 3, Samsung Note 4, Samsung Note 4
  Edge, Samsung Note 5, Nokia 8 Sirocco, Nokia X6, Nokia Lumia: 830, 820, 1020, 1520, 920, 822, 930,
  925, 928, 929, LG V30s ThinQ, LG V30 GPRO, LG G3, Google Nexus: 7,4,5,6, Google Pixel: 3, 3 XL.

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.