CarVac, bezdrôtový vysávač do auta alebo doma

23 komentárov
hodnotenie 4,4/5,0

29,90 (-25%)

Vyberte množstvo:

1x 29,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 25,90 / kus Ušetrite 8,00 
Najlepšia cena
3x 22,90 / kus Ušetrite 21,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 10 ľudí si práve prezerá tento produkt

Pohodlný mini vysávač s vysokou kapacitou odsávania nečistôt! CarVac sa dostane na všetky ťažko dostupné miesta vo vašom automobile s veľkým sacím výkonom a odstráni všetko od prachu, omrviniek, nečistôt z podlahy, zvyškov jedla, psích chlpov až po padajúce vlasy!

 • Výkonný bezdrôtový vysávač
 • 2 rôzne nástavce
 • Dostane sa na ťažko dostupné miesta
 • Umývateľný filter HEPA
 • Silný sací výkon
 • Ľahký a jednoducho sa prenáša
 • Elegantný dizajn
 • Balenie obsahuje: 1x vysávač, 2x sací nástavec, 1x USB kábel
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

Čisté auto na dosah ruky

V prakticke veľkosti fľaše je CarVac po ruke, kedykoľvek to potrebujete! Mini kryt skrýva vysoko výkonný sací výkon, ktorý sa stará o suché a mokré škvrny: prach, omrvinky, zvyšky jedla, rozliatu kávu, psie chlpy, vlasy, špinavé topánky - o všetko sa postará CarVac!

Nástavce pre ťažko dostupné miesta

Vďaka vysokému saciemu výkonu CarVac odstráni všetky povrchové škvrny! Mini kryt a rôzne nástavce sa dostanú na všetky ťažko dostupné miesta!

Kvalitný hepa filter

Vákuový filter sa jednoducho vyberie a umyje pod tečúcou vodou! CarVac sa nabíja pomocou USB kábla a jeho použitie je veľmi praktické!

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Alexander G. 19 min ·
Skvelý vysávač, som veľmi spokojný! Comment's image
Komentár Zdieľať
(13)
Anna V. 19 min ·
Moje auto je konečne čisté! 😊
Komentár Zdieľať
(5)
Bianka C. 29 min ·
Vysávač je skvelý ... V aute jazdím aj so psom a vždy je plný chlpov. Tento vysávač funguje skvele!
Komentár Zdieľať
(4)
Janek K. 27 min ·
Páči sa mi, že sú k nemu aj nástavce... Dodanie bolo rýchle, takže vás chválim!
Komentár Zdieľať
(4)
Alena D. 31 min ·
Používam ho doma na vysávanie omrviniek a drobného odpadu ... viete, ako to je s deťmi... tými najmenšími ... aj niekedy v aute, je naozaj veľmi užitočný!
Komentár Zdieľať
(9)

Ďalšie informácie

 • 1x vysávač, 2x sací nástavec, 1x USB kábel

 • 33 x 5 cm

 • čierna

 • 7.4 V

 • 2200 mAh

 • Filter musí byť počas používania správne nainštalovaný. Nie je vhodný na odsávanie horľavých látok (ohorky z cigariet).

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.