CEPISTAR, záhradné nožnice na štepenie a orezávanie

50 komentárov
hodnotenie 4,2/5,0

Original price was: 29,90 €.Current price is: 26,90 €.(-10%)

Vyberte množstvo:

1x 26,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 22,90 / kus Ušetrite 8,00 
Najlepšia cena
3x 20,90 / kus Ušetrite 18,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 18 ľudí si práve prezerá tento produkt

Aj vy u vašich stromčekov zachovávate rovnováhu medzi rastom a úrodnosťou? Viete, že sú na to potrebné ideálny rezy vetiev? V tom prípade potrebujete Cepistar, stromové nožnice na štepenie, ktoré sú vhodné na všetky druhy sadeníc, ovocných stromov, okrasných kríkov, ruží, viniča. So špeciálnymi nožnicami ušetríte mnoho energie a  času a štep  bude dokonale priliehať.

  • Možnosť troch rezov (typ Ω, typ V alebo typ U) umožňuje rozličné výrezy štepu. Tri druhy rezov poskytujú najlepšiu voľbu pre váš úspech.
  • Umožňujú jednoduché a rýchle použitie.
  • Štepenie sa realizuje bezpečne. Určené sú na použitie do sadov aj mimo nich.
  • Vhodné sú aj pre začiatočníkov, pretože je štepenie veľmi jednoduché.
  • Cepistar nožnice majú dlhú životnosť a sú nepostrádateľné pre úspešné štepenie.
  • Použitie: ergonomická rúčka zabraňuje vykĺznutiu z rúk;
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
CEPISTAR NOŽNICE PRE 100 % ÚSPECH ŠTEPENIA!
Táto inovatívna a všestranná pomôcka umožňuje veľmi pohodlné strihanie. Nožnice na štepenie drevín sú jedinečným a všestranne použiteľným ručným nástrojom na štepenie, ktorý bol vyvinutý pre lepšie a presnejšie rezanie rozličných tvarov štepiacich rezov na štepoch.
MÔŽEME POUŽITÍ MCEPISTARU ZVÝŠIŤ SVOJU ÚRODU?
Nožnice na štepenie drevín Cepistar sa zaručene postarajú o dokonalý rez a dokonalé štepenie drevín. Správnym rezom ovocných stromov môžeme úrodu zvýšiť a občerstviť sa ovocím počas jesenných a aj zimných dní.

Ďalšie informácie

  • ergonomická rúčka zabraňuje vykĺznutiu z rúk;

  • čepeľ z nehrdzavejúcej ocele;

  • možnosť 3 druhov čepelí, typ Ω, typ V alebo typ U.

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.