ChainSharpPro, nadstavec na brúsenie reťazí motorových píl

24 komentárov
hodnotenie 4,3/5,0

16,99 (-29%)

Vyberte množstvo:

1x 16,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 15,89 / kus Ušetrite 2,20 
Najlepšia cena
3x 14,79 / kus Ušetrite 6,60 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 13 ľudí si práve prezerá tento produkt

Jednoducho k skvele nabrúsenej reťazi na vašej píle! ChainSharpPro je vhodný pre väčšinu elektrických brúsok a rýchlo, ľahko a dôkladne naostrí všetky typy reťazí motorových píl. Starý spôsob brúsenia pilníkom si vyžadoval šikovnú ruku a veľa praxe a pri tejto brúske sa ostrá reťaz stane samozrejmosťou pre každého!

Upozornenie: Balenie neobsahuje elektrickú brúsku. Nadstavce sú univerzálne a vhodné pre väčšinu elektrických brúsok.

 • Rýchle a bezpečnejšie brúsenie
 • Vhodné pre väčšinu elektrických brúsok
 • Vhodné pre všetky typy reťazových píl
 • Vodiace lišty na brúsenie v perfektných uhloch
 • Extrémne jednoduché použitie
 • Kvalitné spracovanie
 • Materiál: ABS + kvalitný kov
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

JEDNODUCHO A RÝCHLO K OSTREJ REŤAZI

Práca s motorovou pílou je veľmi náročná a nebezpečná, preto je nevyhnutné, aby najnebezpečnejšia časť píly - reťaz bola dobre udržiavaná a dobre nabrúsená. S pomocou brúsneho nadstavca ChainSharpPro bude vaša reťaz vždy ostrá!

UNIVERZÁLNY NADSTAVEC

S brúsnym nástrojom ChainSharpPro nabrúsite svoju reťazovú pílu v okamihu, vďaka univerzálnemu nadstavcu je nástroj vhodný pre väčšinu elektrických brúsok!

Bezpečnejší spôsob brúsenia

Zabudnite na náročné, zdĺhavé a nebezpečné ručné brúsenie! ChainSharpPro urobí prácu za vás!

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Ladislav H. 31 min ·
Nadstavec som použil s brúskou a môžem povedať, že sa veľmi ľahko inštaluje a používa, nôže na mojej kosačke sú ako nové!
Komentár Zdieľať
(15)
Marek K. 32 min ·
Môžem povedať, že je táto vecička skutočne skvelá, nabrúsil som motorovú pílu a musím povedať, že som s výsledkami veľmi spokojný. 100% ODPORÚČAM!!!
Komentár Zdieľať
(12)
Zlatica V. 29 min ·
Záhradkárčim a mám veľmi špeciálne nožnice, za ktoré som minula celý svoj majetok, boli veľmi ošúchané a skoro tupé, pomocou tohto nadstavca mi ich môj muž nabrúsil a sú ako nové! Naozaj dakujem. 5/5 !!!!!!
Komentár Zdieľať
(4)
Janek K. 49 min ·
Páčia sa mi vodiace lišty na nastavenie uhla pri brúsení, pretože všetky časti reťaze od motorovej píly môžem maximálne nabrúsiť, ešte lepšie ako v obchode.
Komentár Zdieľať
(16)
Zoltan F. 31 min ·
Najlepší nástroj na brúsenie reťazí! Odporúčam!
Komentár Zdieľať
(13)

Ďalšie informácie

 • ABS + kvalitný kov

 • 1x špeciálny nástroj na brúsenie reťazovej píly, 3x brúsne tyčky, 1x kľúč.

 • 70 x 50 mm

 • Balenie neobsahuje elektrickú brúsku. Nadstavce sú univerzálne a vhodné pre väčšinu elektrických brúsok.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.