ChristmasLights, sviatočné svetlá, ktoré môžete ovládať pomocou svojho smartfónu

47 komentárov
hodnotenie 4,5/5,0

22,99 (-23%)

Vyberte množstvo:

1x 22,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 19,99 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 17,99 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 16 ľudí si práve prezerá tento produkt

Smart sviatočné svetlá vám umožňujú nastaviť farby svetiel podľa vašich predstáv priamo na vašom smartfóne a vytvoriť skutočnú rozprávkovú atmosféru! Jednoducho pripojte svetlá do USB zásuvky a pripojte ich k telefónu pomocou bezplatnej aplikácie!

  • Dokonalá dekorácia
  • Jednoduché použitie
  • Vodotesné
  • Vonkajšie a vnútorné použitie
  • Ovládanie pomocou smartfónu
  • Dĺžka: 10m (100 slučiek)
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

PERFEKTNÝ VIANOČNÝ STROMČEK

Smart sviatočné svetlá vám umožňujú nastaviť rôzne svetelné efekty na vašom smartfóne! Prispôsobte farby svetiel podľa svojho výberu a vytvorte si skutočnú rozprávkovú atmosféru!

PAMÄŤOVÉ SVETLÁ

Nastavte svetelné efekty a farby pomocou vášho telefónu! Jednoducho pripojte svetlá do USB zásuvky a pripojte ich k telefónu prostredníctvom aplikácie! Aplikácia funguje na všetkých smartfónoch! (Google Play alebo iOS App Store)

VNÚTORNÉ A VONKAJŠIE POUŽITIE

Sviatočné svetlá ChristmasLights sú vodotesné a vhodné pre vnútorné a vonkajšie použitie! Môžete tiež nastaviť časovač, ktorý vám svetlá zapne a vypne podľa vašej želanej doby!

Ďalšie informácie

  • 10m (100 slučiek)

  • Pomocou Bluetooth s vaším smartfónom (funguje na všetkých smartfónoch, stiahnite si aplikáciu z Google Play alebo z iOS App Store).

  • Jednoducho pripojte do USB zásuvky.

  • Vodotesné, vhodné pre vnútorné a vonkajšie použitie.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.