ChristmasLights, sviatočné svetlá, ktoré môžete ovládať pomocou svojho smartfónu

36 komentárov
hodnotenie 4,6/5,0

Original price was: 30,99 €.Current price is: 23,99 €.(-23%)

Vyberte množstvo:

1x 23,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 19,99 / kus Ušetrite 8,00 
Najlepšia cena
3x 17,99 / kus Ušetrite 18,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 6 ľudí si práve prezerá tento produkt

Smart sviatočné svetlá vám umožňujú nastaviť farby svetiel podľa vašich predstáv priamo na vašom smartfóne a vytvoriť skutočnú rozprávkovú atmosféru! Jednoducho pripojte svetlá do USB zásuvky a pripojte ich k telefónu pomocou bezplatnej aplikácie!

  • Dokonalá dekorácia
  • Jednoduché použitie
  • Vodotesné
  • Vonkajšie a vnútorné použitie
  • Ovládanie pomocou smartfónu
  • Dĺžka: 10m (100 slučiek)
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

PERFEKTNÝ VIANOČNÝ STROMČEK

Smart sviatočné svetlá vám umožňujú nastaviť rôzne svetelné efekty na vašom smartfóne! Prispôsobte farby svetiel podľa svojho výberu a vytvorte si skutočnú rozprávkovú atmosféru!

PAMÄŤOVÉ SVETLÁ

Nastavte svetelné efekty a farby pomocou vášho telefónu! Jednoducho pripojte svetlá do USB zásuvky a pripojte ich k telefónu prostredníctvom aplikácie! Aplikácia funguje na všetkých smartfónoch! (Google Play alebo iOS App Store)

VNÚTORNÉ A VONKAJŠIE POUŽITIE

Sviatočné svetlá ChristmasLights sú vodotesné a vhodné pre vnútorné a vonkajšie použitie! Môžete tiež nastaviť časovač, ktorý vám svetlá zapne a vypne podľa vašej želanej doby!

Ďalšie informácie

  • 10m (100 slučiek)

  • Pomocou Bluetooth s vaším smartfónom (funguje na všetkých smartfónoch, stiahnite si aplikáciu z Google Play alebo z iOS App Store).

  • Jednoducho pripojte do USB zásuvky.

  • Vodotesné, vhodné pre vnútorné a vonkajšie použitie.

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.