ChromeArt, pero, ktoré vytvára zrkadlový efekt (3 kusy)

16 komentárov
hodnotenie 4,4/5,0

23,90 (-20%)

Vyberte množstvo:

1x 23,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 19,90 / kus Ušetrite 8,00 
Najlepšia cena
3x 17,90 / kus Ušetrite 18,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 19 ľudí si práve prezerá tento produkt

Pero pomáha spestriť súčiastky do auta, okuliare, obuv a ďalšie príslušenstvo. Pero je vysoko kvalitné, pretože kĺže po povrchu bez zastavenia a rovnomerne sa nanáša úžasnou zrkadlovou náplňou.

  • Poskytuje príjemné a ľahké písanie
  • Pero vhodné na vytváranie takmer na akomkoľvek povrchu
  • Náplň, ktorá nevybledne a je odolná voči vonkajším vplyvom
  • Trvalý reflexný efekt na rozjasnenie kolies automobilov
  • Pero vhodné ako darček
  • Jednoduché použitie
  • Balenie obsahuje: 3x pero s reflexnou náplňou
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

PERO SO STRIEBORNO-CHRÓMOVOU NÁPLŇOU PRE UMELCOV

Pero pomáha spestriť súčiastky do auta, okuliare, obuv a ďalšie príslušenstvo. Pero je vysoko kvalitné, pretože kĺže po povrchu bez zastavenia a rovnomerne sa nanáša úžasnou zrkadlovou náplňou.

Výrazný zrkadlový efekt

Chrómová náplň pri aplikácii vyčaruje zrkadlový efekt. Pomocou pera si môžete spstriť šálku na kávu, skrášliť školský zošit alebo vytvoriť nový detail na svojom aute.

Široké využitie

Pero je vhodné na obuv, sklo, železo, plast, kameň, auto a dokonca aj na keramiku! Veľkosť obyčajného pera umožňuje jeho použitie v práci, v škole alebo na vysokej škole.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Jitka H. 32 min ·
Pre mňa je skvelé, pretože pracujem ako dizajnérka a používam ho každý deň. Píše hladko na všetkých podkladoch, nezanecháva farbu a efekt náplne nevybledne. Pero je také, aké má byť, ale tu je výhodnejšie 😉. Comment's image
Komentár Zdieľať
(12)
Michal S. 49 min ·
Pokiaľ ide o auto, je to podľa mojich predstáv, akurát som chcel dať zafarbiť disky, ale keďže táto farba nie je trvalá, radšej použijem 2 náplňe týchto fixiek. Prejdem s nimi disky raz za rok a veľa ušetrím. Comment's image
Komentár Zdieľať
(5)
Marta L. 47 min ·
Naša nedávno prešla z vašej vodnej podložky na kreslenie na papier. Musím povedať, že kresby sa každým dňom zlepšujú, najradšej tvorí pomocou tohto zrkadlového pera. Hovorí, že je všetko také krásne, keď to žiari, haha. Comment's image
Komentár Zdieľať
(10)

Ďalšie informácie

  • 3x pero s reflexnou náplňou

  • reflexná strieborno-chrómová farba

  • 0.7 mm, 1 mm, 3 mm

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.