GardenClean, ľahko používateľná efektívna pomôcka na odstraňovanie buriny pre dokonale upravenú záhradu

36 komentárov
hodnotenie 4,3/5,0

Original price was: 49,90 €.Current price is: 24,90 €.(-50%)

Vyberte množstvo:

1x 24,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 21,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 19,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 10 ľudí si práve prezerá tento produkt

Jednoduchá, ale veľmi efektívna pomôcka, ktorá funguje na rovnakom princípe ako mop. Umiestnite ju na medzery alebo trhliny, ktoré sú zarastené burinou na vašom dvore a začnite vytrhávať . Technológia pomôcky vystrčí háčiky pod burinu a vytiahnite ju aj s koreňom! Je ideálna na príjazdové cesty, chodníky, terasy a iné povrchy obrastené burinou.

  • Odstraňuje burinu kdekoľvek
  • Už sa nemusíte viac zohýnať
  • Upravená záhrada bez potreby chemikálií
  • Nastaviteľný nástavec sa prispôsobí akejkoľvek rukoväti (rukoväť nie je súčasťou)
  • Vyrobené z odolnej nehrdzavejúcej ocele
  • Hmotnosť: 400 g
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
Rýchle odstránenie buriny za pár minút
Potrebujete ihneď odstrániť burinu z príjazdovej cesty a terasy kvôli záhradnej párty? GardenClean vám umožní odstrániť burinu za pár minút. Po jej vytrhnutí ju jednoducho pozametajte s metlou a váš dvor je oficiálne zbavený buriny vo veľmi krátkom čase.
Už viac nemusíte kľačať alebo sa zohýnať
Už žiadne kľačanie alebo zohýnanie sa, kvôli vytrhávaniu buriny. Už žiadne zablatené ruky alebo špinavé oblečenie. GardenClean je pohodlný a jednoduchý na používanie, môžete pripojiť rukoväť ideálnu k vašej výške. Takže ju môže používať každý, od detí až po dospelých. Vaše dni na kolenách môžu byť oficiálne ukončené!
Nastaviteľný nástavec sa prispôsobí akejkoľvek rukoväti
Nástavec na odstraňovanie buriny je nastaviteľný, môžete ho ľahko pripojiť k ľubovoľnej rukoväti (rukoväť nie je súčasťou balenia), ktorú chcete. GardenClean je skvelý pomocník pre celú rodinu! Teraz môžete tráviť menej času odstraňovaním buriny a viac času vykonávaním aktivít, ktoré vás bavia.

Ďalšie informácie

  • 400 g

  • 1x odstraňovač buriny GardenClean (bez rukoväti)

  • pripevnite ľubovoľnú rukoväť alebo tyč požadovanej dĺžky a zaistite ju pomocou priložených skrutiek.

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.