Utierky, prídavné utierky na mop (2 kusy)

40 komentárov
hodnotenie 4,4/5,0

19,80 (-26%)

Vyberte množstvo:

1x 19,80 / kus
Najpopulárnejšie
2x 16,90 / kus Ušetrite 5,80 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 14,70 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 6 ľudí si práve prezerá tento produkt

Zaobstarajte si čistiace utierky navyše a majte vždy po ruke zásobu! Každá utierka navyše príde vhod, pretože každú môžete použiť na iné účely – jednu máte na podlahu, jednu na okná, jednu na auto atď.

  • Čistenie rôznych povrchov – podlahy, stropu, okien, žalúzií, auta
  • Utierky sú vhodné na mokré a suché čistenie
  • Materiál, ktorý dobre absorbuje vodu
  • Mikrovlákna pre jemné a zároveň dôkladné čistenie
  • Balenie obsahuje: 2x prídavná handrička na metlu
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

Ďalšie informácie

  • 2x prídavná handrička na metlu

  • mikrovlákno

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.