Čiapka s UV ochranou, CoolHat

18 komentárov
hodnotenie 4,1/5,0

Original price was: 25,99 €.Current price is: 18,99 €.(-27%)

Vyberte množstvo:

1x 18,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 17,66 / kus Ušetrite 2,66 
Najlepšia cena
3x 16,52 / kus Ušetrite 7,41 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 12 ľudí si práve prezerá tento produkt

Konečne krásne slnečné dni, leto je tu! Najlepšie je tráviť čo najviac času na slnku, nesmieme však zabúdať ani na UV ochranu pred žiarením, ktorú dokonale zaisťuje klobúk UV CoolHat, ktorý je vyrobený zo špeciálnych vzdušných materiálov, ktoré vás chránia pred žiarením a príjemne ochladzujú.

 • 99% UV ochrana
 • Odráža 80% tepla
 • Špeciálny chladiaci materiál
 • Vojenská technológia
 • Flexibilný
 • Unisex
 • Farba: béžová
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

NEBEZPEČENSTVO SLNKA

Je nepopierateľné, že je slnko zdravé, ale je aj nebezpečné. Zo Slnka do nás prenikajú infračervené lúče a časť tej energie vo forme ultrafialových (UV) vĺn. UV lúče poškodzujú základné stavebné prvky v pokožke - bunky, dokonca aj časti DNA. Niektoré poškodené bunky sa regenerujú, niektoré odumierajú a niektoré sú poškodené, zmenené, telo nad nimi stráca kontrolu a výsledkom je bunková proliferácia, ktorá môže viesť k rakovine. Z tohto dôvodu je mimoriadne dôležité primerane sa chrániť pred škodlivými účinkami slnečných lúčov. Vďaka povrchovej úprave klobúk blokuje 99% škodlivých UV lúčov a odráža 80% tepla, čím chráni a zároveň chladí.

CHRÁNI A CHLADÍ

Klobúk je vyrobený z ľahkých a vzdušných materiálov používaných armádou, športovcami a záchranármi. Vonkajší povrch je pokrytý špeciálnym materiálom odolným proti UV žiareniu, ktorý odráža lúče, takže pocit tepla je až o 80% menší. Do klobúka nalejte trochu vody, zvnútra ju vsiakne špeciálny povrch, vďaka ktorému sa voda pomaly, bez kvapkania, počas nosenia odparí. Budete sa dlho cítiť sviežo a chránene.

Ďalšie informácie

 • béžová

 • mužov a ženy

 • povrchová úprava blokuje 99% škodlivých UV lúčov a odráža 80% tepla

 • chráni a zároveň chladí

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.