UV CoolHat, chladiaci klobúk s UV ochranou

21 komentárov
hodnotenie 4,5/5,0

19,90 (-20%)

Vyberte množstvo:

1x 19,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 16,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 14 ľudí si práve prezerá tento produkt

Konečne krásne slnečné dni, leto je tu! Najlepšie je tráviť čo najviac času na slnku, nesmieme však zabúdať ani na UV ochranu pred žiarením, ktorú dokonale zaisťuje klobúk UV CoolHat, ktorý je vyrobený zo špeciálnych vzdušných materiálov, ktoré vás chránia pred žiarením a príjemne ochladzujú.

 • 99% UV ochrana
 • Odráža 80% tepla
 • Špeciálny chladiaci materiál
 • Vojenská technológia
 • Flexibilný
 • Unisex
 • Farba: béžová
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

NEBEZPEČENSTVO SLNKA

Je nepopierateľné, že je slnko zdravé, ale je aj nebezpečné. Zo Slnka do nás prenikajú infračervené lúče a časť tej energie vo forme ultrafialových (UV) vĺn. UV lúče poškodzujú základné stavebné prvky v pokožke - bunky, dokonca aj časti DNA. Niektoré poškodené bunky sa regenerujú, niektoré odumierajú a niektoré sú poškodené, zmenené, telo nad nimi stráca kontrolu a výsledkom je bunková proliferácia, ktorá môže viesť k rakovine. Z tohto dôvodu je mimoriadne dôležité primerane sa chrániť pred škodlivými účinkami slnečných lúčov. Vďaka povrchovej úprave klobúk blokuje 99% škodlivých UV lúčov a odráža 80% tepla, čím chráni a zároveň chladí.

CHRÁNI A CHLADÍ

Klobúk je vyrobený z ľahkých a vzdušných materiálov používaných armádou, športovcami a záchranármi. Vonkajší povrch je pokrytý špeciálnym materiálom odolným proti UV žiareniu, ktorý odráža lúče, takže pocit tepla je až o 80% menší. Do klobúka nalejte trochu vody, zvnútra ju vsiakne špeciálny povrch, vďaka ktorému sa voda pomaly, bez kvapkania, počas nosenia odparí. Budete sa dlho cítiť sviežo a chránene.

Ďalšie informácie

 • béžová

 • mužov a ženy

 • povrchová úprava blokuje 99% škodlivých UV lúčov a odráža 80% tepla

 • chráni a zároveň chladí

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.