CornerCraft, jedinečná pomôcka pre nové dimenzie merania

40 komentárov
hodnotenie 4,5/5,0

17,90 

Vyberte množstvo:

1x 17,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 14,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 11,90 / kus Ušetrite 18,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 12 ľudí si práve prezerá tento produkt

Pre všetkých kutilov a profesionálnych stolárov je teraz k dispozícii jedinečná pomôcka, ktorá uľahčí mnohé merania. CornerCraft je inteligentná pomôcka nového rozmeru merania! Pomocou tohto uholníka budú merania jednoducho presné a radosť z tvorby bude o to väčšia. Jednoduchá pomôcka s vysokou pridanou hodnotou!

  • Zjednodušenie merania rozmerov
  • Jednoduchý prenos rozmerov
  • Uhlomer
  • Vodítko na vŕtanie otvorov
  • Vysokokvalitný plastový materiál
  • Rozmery: 150 x 275 x 66 mm
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
ODBORNÁ PRESNOSŤ
CornerCraft je vyrobený z vysokokvalitného plastu a má široké spektrum využitia. Umožňuje jednoduché meranie, prenos rozmerov a nákres požadovaných rovín a uhlov na trámy, dosk, rúry a ostatné trojrozmerné podklady. Pravouhlý tvar umožňuje presné označovanie rohov, čo je ideálne na prenos rozmerov na všetky strany opracovávaného prvku.
RÔZNORODÉ VYUŽITIE
CornerCraft umožňuje rýchle meranie a nákres 90 a 45 stupňového uhla, obsahuje taktiež stupnicu na meranie iných veľkostí uhlov od 0 po 90°. Môžete ho použiť ako merný profil pri označovaní paralelných čiar. Vybavený je meradlom priemeru vrtákov, čo umožňuje jednoduché stanovenie priemeru potrebného vrtáku. Vďaka trojrozmernému tvaru ho môžete použiť dokonca aj na okrúhle materiály, napríklad na rúry!

Ďalšie informácie

  • 150 x 275 x 66 mm

  • 150 g

  • metrický

  • vysokokalitný PVC plast

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.