CutStar, kuchynské nožnice na potraviny

50 komentárov
hodnotenie 4,0/5,0

17,90 (-28%)

Vyberte množstvo:

1x 17,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 15,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 13,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 6 ľudí si práve prezerá tento produkt

Už vás nebaví zdĺhavé krájanie a sekanie potravín? Napadlo vám niekedy, že by mohlo byť niečo lepšie a rýchlejšie ako krájanie nožom? Cutstar, kuchynské nožnice na potraviny so svojím inovatívnym dizajnom spájajú nôž a dosku v jednom kuchynskom nástroji v tvare nožníc. Cutstar sa stane nepostrádateľným doplnkom, pretože je veľmi praktický a užitočný pri varení.

  • Umožňuje presné krájanie a sekanie rôznych druhov potravín.
  • Spojuje niekoľko funkcií v jednom zariadení – nôž a dosku na krájanie.
  • Rýchlo a jednoducho nakrájate všetky druhy zeleniny, byliniek, ovocia, mäsa, chleba,…
  • Bezpečnostný zámok zabráni akejkoľvek nehode.
  • Praktické používanie a jednoduché čistenie.
  • V súprave: 1x kuchynské nožnice Cutstar
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

CUTSTAR PREMENÍ KRÁJANIE NA ZÁBAVNÚ PRÁCU V KUCHYNI!

Vďaka tomuto inovatívnemu a všestrannému nástroju je krájanie a sekanie veľmi pohodlné. Výsledkom budú pekné a rovnomerné kúsky akéhokoľvek druhu potravín, či už ide o šalát, klobásu alebo banán. Umožňuje tiež priame krájanie priamo do pokrmu počas varenia. Súčasťou výrobku je aj bezpečnostný uzáver, ktorý zabraňuje prípadnému porezaniu.

PREČO SÚ NOŽE CUTSTAR NEPOSTRÁDATEĽNÉ V KAŽDEJ KUCHYNI?

Vďaka kombinácii čepele z nehrdzavejúcej ocele ostrej ako britva a dosky na krájanie sa krájanie a porciovanie potravín stane rýchlym a jednoduchým, pretože v okamihu naseká a nakrája všetky druhy potravín. Nôž a doska sú v kuchyni najlepšími priateľmi, preto sú kuchynské nožnice Cutstar ideálnym a nevyhnutným doplnkom každej modernej kuchyne.

Ďalšie informácie

  • 1x kuchynské nožnice Cutstar

  • možno umývať v práčke

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.