CutStar, kuchynské nožnice na potraviny

32 komentárov
hodnotenie 5,0/5,0

Original price was: 25,99 €.Current price is: 18,99 €.(-27%)

Vyberte množstvo:

1x 18,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 16,99 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 15,89 / kus Ušetrite 9,30 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 9 ľudí si práve prezerá tento produkt

Už vás nebaví zdĺhavé krájanie a sekanie potravín? Napadlo vám niekedy, že by mohlo byť niečo lepšie a rýchlejšie ako krájanie nožom? Cutstar, kuchynské nožnice na potraviny so svojím inovatívnym dizajnom spájajú nôž a dosku v jednom kuchynskom nástroji v tvare nožníc. Cutstar sa stane nepostrádateľným doplnkom, pretože je veľmi praktický a užitočný pri varení.

  • Umožňuje presné krájanie a sekanie rôznych druhov potravín.
  • Spojuje niekoľko funkcií v jednom zariadení – nôž a dosku na krájanie.
  • Rýchlo a jednoducho nakrájate všetky druhy zeleniny, byliniek, ovocia, mäsa, chleba,…
  • Bezpečnostný zámok zabráni akejkoľvek nehode.
  • Praktické používanie a jednoduché čistenie.
  • V súprave: 1x kuchynské nožnice Cutstar
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

CUTSTAR PREMENÍ KRÁJANIE NA ZÁBAVNÚ PRÁCU V KUCHYNI!

Vďaka tomuto inovatívnemu a všestrannému nástroju je krájanie a sekanie veľmi pohodlné. Výsledkom budú pekné a rovnomerné kúsky akéhokoľvek druhu potravín, či už ide o šalát, klobásu alebo banán. Umožňuje tiež priame krájanie priamo do pokrmu počas varenia. Súčasťou výrobku je aj bezpečnostný uzáver, ktorý zabraňuje prípadnému porezaniu.

PREČO SÚ NOŽE CUTSTAR NEPOSTRÁDATEĽNÉ V KAŽDEJ KUCHYNI?

Vďaka kombinácii čepele z nehrdzavejúcej ocele ostrej ako britva a dosky na krájanie sa krájanie a porciovanie potravín stane rýchlym a jednoduchým, pretože v okamihu naseká a nakrája všetky druhy potravín. Nôž a doska sú v kuchyni najlepšími priateľmi, preto sú kuchynské nožnice Cutstar ideálnym a nevyhnutným doplnkom každej modernej kuchyne.

Ďalšie informácie

  • 1x kuchynské nožnice Cutstar

  • možno umývať v práčke

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.