Detský vodný matrac, ActivePlay

35 komentárov
hodnotenie 4,8/5,0

Original price was: 29,90 €.Current price is: 21,90 €.(-27%)

Vyberte množstvo:

1x 21,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 18,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 16,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 6 ľudí si práve prezerá tento produkt

Inovatívna nafukovacia podložka pre hru a odpočinok Active Play rozvíja motorické schopnosti vášho drobca, neuveriteľne dobre ho zabáva a ukolíše do pokojného spánku na vode a vzduchu! Active Play podložka vášmu drobcovi počas ležania na brušku spevňuje a podporuje rozvoj svalov chrbta, nôh, rúk a krku a pomocou zábavným vodných zvierat, ktoré sa pohybujú vo vnútri podložky, podporuje rozvoj koordinácie oči-ruky!

 • vysokokvalitný PVC bez BPA
 • nafukovacia podložka s vodou a vzduchom
 • zábava pomocou vody a čulej aktivity vodných zvierat
 • prenosná, výborná na cesty
 • podporuje rozvoj svalov a koordináciu oči-ruky
 • výborná na zábavu a odpočinok
 • Farba: modro-priehľadná s rôznofarebnými zvieratkami
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
ZÁBAVA A ODPOČINOK NA VODNOM OBLAKU
Pohyb vody a vodných zvierat v podložke Active Play bude vášho drobca zakaždým znova a znova neuveriteľne zabávať! Nafukovacia podložka Active Play je navrhnutá tak, aby sa vášmu drobcovi počas ležania na brušku spevňovali svaly celého tela a keď sa unaví, poskytne mu pohodlný odpočinok na obláčiku vytvorenom z vody a vzduchu!
PODPORUJE ROZVOJ SVALOV A KOORDINÁCIE
Podložka Active Play reaguje na tlak rúk a nôh posúvaním vody a vodných zvieratiek, preto podporuje rozvoj koordinácie oči-ruky, koncentrácie a svalov chrbta, nôh a krku! Podložku jednoducho nafúknete vzduchom a vodou podľa vášho želania, položíte ju na podlahu a nekonečná zábava sa môže začať! Active Play podložka je tiež výrobným darčekom pre všetky deti od 3 mesiacov veku.
PRENOSNÝ DIZAJN VÝBORNÝ NA CESTY
Nafukovacia podložka Active Play je navrhnutá tak, že ju môžete jednoducho naplniť vzduchom a vodou, po použití vypustiť a poskladať na veľkosť, ktorá sa vojde do každej prebaľovacej tašky alebo kufra. Jednoduchý a prenosný dizajn je výborný na cesty a dovolenky, preto bude môcť Active Play vášho drobca zabávať kdekoľvek!

Ďalšie informácie

 • modro-priehľadná s rôznofarebnými zvieratkami

 • vysokokvalitný PVC bez BPA

 • 66 x 50 x 6,5 cm

 • vhodné pre deti od 3 mesiacov. Používať len pod kontrolou dospelej osoby kvôli možnosti jedenia alebo udusenia na malých častiach.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.