DiamondBruss, diamantová brúska vrtákov

12 komentárov
hodnotenie 4,9/5,0

Original price was: 27,99 €.Current price is: 20,99 €.(-25%)

Vyberte množstvo:

1x 20,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 17,99 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 15,99 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 20 ľudí si práve prezerá tento produkt

Máte zlú náladu, lebo vrtáky pre vašu elektrickú vŕtačku sú úplne opotrebované? Vyhnite sa nákladom za nákup nových nákupom tejto brúsky DiamondBruss, ktorá nabrúsi vaše špirálové nástavce, aby boli ako nové. Diamantová hlavica rýchlo a jednoducho obnoví ostrie vrtákov a ušetrí vám čas, peniaze a starosti pri nákupe nových.

  • Rýchle a jednoduché naostrenie 
  • Diamantová hlavica pre dlhú životnosť 
  • Vhodné na rôzne veľkosti vrtákov 
  • Overená kvalita
  • Pre vrtáky veľkosti: 2 mm-5 mm; 5 mm-8 mm a 8 mm-12,5 mm
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
BEZPEČNOSŤ A ÚSPORA NA PRVOM MIESTE
Pravidelní používatelia vrtákov pri práci doma aj profesionálne veľmi dobre vedia, aké dôležité je, aby boli vrtáky ostré. Použitie tupých pomôcok predĺži čas práce, zaťažuje elektrickú vŕtačku i používateľa a môže byť potencionálne nebezpečné kvôli skĺznutiu a väčšiemu tlaku, ktorý je potrebné vyvinúť na podklad. Ďalším dôležitým faktorom sú samozrejme náklady, ktoré predstavuje nákup nových vrtákov. Jedná sa totiž o náklady na výrobky, ktoré sú nevyhnutné na to, aby vôbec bolo možné vykonávať priemyselné montážne práce. Možnosť rýchlej obnovy kvality špirálových vrtákov znamená vysokú úsporu!
POSTUP BRÚSENIA
Brúsnu hlavicu DiamondBruss namontujte na svoju vŕtačku, požadovaný vrták vložte do príslušného puzdra na držiaku. Brúsiť môžete vrtáky rozličných rozmerov: 2 mm-5 mm; 5 mm-8 mm a 8 mm-12,5 mm. Zapnite vŕtačku a počkajte aspoň dve sekundy pri plnom výkone (medzi 2000 a 3500 otáčkami). Pomaly zatlačte vrták cez puzdro smerom k brúsnemu kameňu, zachovávajte stály smer brúsenia, tlak by nemal byť príliš veľký. Keď nabrúsite jednu stranu vrtáku, postup zopakujte na druhej strane. Medzi výmenou strany brúsenia vrták na 5 minút ochlaďte vo vode. Ak je vrták veľmi opotrebený, môžete postup zopakovať viackrát.

Ďalšie informácie

  • 2 mm-5 mm; 5 mm-8 mm a 8 mm-12,5 mm

  • plast a diamantový brúsny kameň

  • s výkonom medzi 2000 a 3500 RPM

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.