DiamondBruss, diamantová brúska vrtákov

39 komentárov
hodnotenie 4,6/5,0

20,99 (-25%)

Vyberte množstvo:

1x 20,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 17,99 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 15,99 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 9 ľudí si práve prezerá tento produkt

Máte zlú náladu, lebo vrtáky pre vašu elektrickú vŕtačku sú úplne opotrebované? Vyhnite sa nákladom za nákup nových nákupom tejto brúsky DiamondBruss, ktorá nabrúsi vaše špirálové nástavce, aby boli ako nové. Diamantová hlavica rýchlo a jednoducho obnoví ostrie vrtákov a ušetrí vám čas, peniaze a starosti pri nákupe nových.

  • Rýchle a jednoduché naostrenie 
  • Diamantová hlavica pre dlhú životnosť 
  • Vhodné na rôzne veľkosti vrtákov 
  • Overená kvalita
  • Pre vrtáky veľkosti: 2 mm-5 mm; 5 mm-8 mm a 8 mm-12,5 mm
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
BEZPEČNOSŤ A ÚSPORA NA PRVOM MIESTE
Pravidelní používatelia vrtákov pri práci doma aj profesionálne veľmi dobre vedia, aké dôležité je, aby boli vrtáky ostré. Použitie tupých pomôcok predĺži čas práce, zaťažuje elektrickú vŕtačku i používateľa a môže byť potencionálne nebezpečné kvôli skĺznutiu a väčšiemu tlaku, ktorý je potrebné vyvinúť na podklad. Ďalším dôležitým faktorom sú samozrejme náklady, ktoré predstavuje nákup nových vrtákov. Jedná sa totiž o náklady na výrobky, ktoré sú nevyhnutné na to, aby vôbec bolo možné vykonávať priemyselné montážne práce. Možnosť rýchlej obnovy kvality špirálových vrtákov znamená vysokú úsporu!
POSTUP BRÚSENIA
Brúsnu hlavicu DiamondBruss namontujte na svoju vŕtačku, požadovaný vrták vložte do príslušného puzdra na držiaku. Brúsiť môžete vrtáky rozličných rozmerov: 2 mm-5 mm; 5 mm-8 mm a 8 mm-12,5 mm. Zapnite vŕtačku a počkajte aspoň dve sekundy pri plnom výkone (medzi 2000 a 3500 otáčkami). Pomaly zatlačte vrták cez puzdro smerom k brúsnemu kameňu, zachovávajte stály smer brúsenia, tlak by nemal byť príliš veľký. Keď nabrúsite jednu stranu vrtáku, postup zopakujte na druhej strane. Medzi výmenou strany brúsenia vrták na 5 minút ochlaďte vo vode. Ak je vrták veľmi opotrebený, môžete postup zopakovať viackrát.

Ďalšie informácie

  • 2 mm-5 mm; 5 mm-8 mm a 8 mm-12,5 mm

  • plast a diamantový brúsny kameň

  • s výkonom medzi 2000 a 3500 RPM

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.