DiamondMirror, zrkadlové nálepky v tvare diamantu, ktoré rozžiaria a osvetlia každú miestnosť (32 ks)

30 komentárov
hodnotenie 4,9/5,0

Original price was: 28,90 €.Current price is: 21,90 €.(-24%)

Vyberte množstvo:

1x 21,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 18,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 16,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 10 ľudí si práve prezerá tento produkt

Pomocou zrkadlových samolepiek DiamondMirror nebude žiadna miestnosť slabo osvetlená alebo nezaujímavá, môžete ich umiestniť kdekoľvek, na drevený, sklenený alebo plastový povrch! Krásne reflexné nálepky si budete môcť nainštalovať do kúpeľne, spálne alebo dokonca na chodbu.

 • Rozjasnite a osvetlite každú miestnosť
 • Mimoriadne silné samolepky
 • Jednoduchá inštalácia na väčšinu podkladov
 • Široká škála aplikácií
 • Jednoduchá údržba
 • Dlhá životnosť
 • Balenie obsahuje: 32 x zrkadlová nálepka (50 x 100 cm)
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

Svetlé, atraktívne priestory

Ak miestnosť nemá dostatok svetla, pôsobí pochmúrne, čo ovplyvňuje náladu a celkovú pohodu všetkých. Hostia a vy budete určite uvoľnenejší a veselší v farebnom, charizmatickom priestore, ktorý vyčarujú naše nálepky.

Široká škála použití

Samolepky prídu vhod v kúpeľni pre perfektný make-up a upravený účes, na chodbe pre perfektný výber oblečenia a obuvi a v obývačke pre lepšie osvetlenie.

Jednoduché použitie

Samolepky sú samolepiace, môžu byť umiestnené na väčšinu podkladov, ako sú strop, plast, steny, dlaždice, sklo, drevo a dokonca aj tapety!

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Milan B. 17 min ·
Páči sa mi to, keď vojdete vchodovými dverami, presne tieto nálepky sú nalepené na stene v kombinácii s vašimi tapetami 3DBrickWall. Je to naozaj pekné a keď vás už omrzia, vymeníte ich, kúpime určite ďalšie. Comment's image
Komentár Zdieľať
(9)
Alena D. 31 min ·
Doručili ste ich rýchlo, prídete ich aj nalepiť? Comment's image
Komentár Zdieľať
(14)
Zlatica V. 33 min ·
Úžasné, ako pár zrkadiel zmení celú atmosféru priestora. Som príjemne prekvapená, zaslúžite si pochvalu. Comment's image
Komentár Zdieľať
(8)
Janek K. 58 min ·
V pivnici sme si s kamarátmi urobili skutočnú Man-Cave haha. Vnútri máš všetko od baru, gauča, biliardu až po stolný futbal! Vaše nálepky dodávajú priestoru doslova klubový efekt. Disco, disco, party, party
Komentár Zdieľať
(15)
Michal S. 16 min ·
Výborne držia na stene, aj keď je trochu hrboľatá, nálepkám dávam 4/5.
Komentár Zdieľať
(11)

Ďalšie informácie

 • 32 x zrkadlová nálepka (50 x 100 cm)

 • strieborná

 • zrkadlový akryl

 • nálepky majú na spodnej strane samolepiaci povrch, ktorý je chránený ochrannou fóliou. Odstráňte ochrannú fóliu a nálepku umiestnite na akýkoľvek rovný, hladký a čistý povrch. Druhá ochranná fólia je na vrchnej strane nálepiek, odstráňte ju a DiamondMirror zažiari vo svojej plnej kráse.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.