DingDong, hlasitý bezdrôtový zvonček, ktorý sa inštaluje bez vŕtania

13 komentárov
hodnotenie 5,0/5,0

23,90 (-23%)

Vyberte množstvo:

1x 23,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 20,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 17,90 / kus Ušetrite 18,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 7 ľudí si práve prezerá tento produkt
 • 5 úrovní hlasitosti
 • 60 rôznych melódií
 • Vonkajšia a vnútorná jednotka v modernom dizajne
 • Viaceré jednotky je možné spojiť spolu
 • Inštalácia bez vŕtania – samolepiaca podložka
 • Vonkajšia jednotka dosahuje až 300 m
 • Bezdrôtová vonkajšia jednotka
 • Vnútorná jednotka sa rozsvieti pri stlačení zvončeka
 • Vhodné pre hlukové prostredie a osoby so sluchovým postihnutím
 • Taktiež jednoduché použitie ako vnútorná SOS jednotka pre starších ľudí
 • Balenie obsahuje: 1x bezdrôtová vonkajšia jednotka
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

5 intenzít zvonenia je počuť aj pre ťažko počujúcich!

S dosahom až 300 m ho môžete inštalovať na vstup do záhrady alebo dvora!

Ideálna voľba pre domov, kanceláriu, dielňu alebo sklad!

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Michal S. 52 min ·
Vynikajúci nákup! Bez vŕtania a ťahania káblov, jednoduchá inštalácia, pripojenie, výborný vzhľad a funguje na 10/10! Comment's image
Komentár Zdieľať
(4)
Jitka H. 27 min ·
Skutočne jednoduché na inštaláciu a spustenie! Môj dedo býva s nami a nepočuje zvonček :))
Komentár Zdieľať
(13)
Alexander G. 33 min ·
To je intenzita zvonenia! Funguje skvele a môžete si vybrať medzi 5 hlasitosťami, čo je pre nás mimoriadne užitočné! Comment's image
Komentár Zdieľať
(13)
Zlatica V. 33 min ·
Vrelo odporúčam kúpu! Doteraz sme mali vždy neuzamknutú záhradu a bolo mi trochu nepríjemne, ale teraz máme pekný zvonček pri bráne a cítim sa oveľa bezpečnejšie a môžeme pustiť psa von bez obáv!
Komentár Zdieľať
(10)
Milan B. 45 min ·
Vzal som si jeden domov a jeden do dielne! Funguje skvele, vyzerá skvele a nech Boh žehná!
Komentár Zdieľať
(4)

Ďalšie informácie

 • 1x bezdrôtová vonkajšia jednotka, 1x vnútorný prijímač

 • Najprv dôkladne vyčistite povrch a nechajte ho úplne vyschnúť. Potom nalepte zvonček na vybrané miesto. Lepidlo najlepšie drží na rovných a hladkých povrchoch. Inštalácia vnútornej jednotky: vnútorná jednotka sa zapojí do zásuvky.

 • 1x A23 (súčasťou balenia) + 3x AA (nie sú súčasťou balenia)

 • Čierna

 • Prevádzkový dosah prenosu signálu závisí od rôznych faktorov: počasie, frekvenčné zmeny rádiového signálu, vybitá batéria vysielača a fyzické prekážky medzi prijímačom a vysielačom. Neinštalujte zvonček na kovové povrchy, ako sú železné brány, atď. Neotvárajte ani neopravujte poškodený výrobok, pretože hrozí riziko úrazu elektrickým prúdom. Ak si nie ste istí, čo robiť, vypnite zariadenie a obráťte sa na našu podporu.

 • Podržte tlačidlo hlasitosti na prijímači (vnútornej jednotke) približne 4 sekundy a indikátorové svetlo sa rozsvieti. Prijímač je teraz v fáze pripájania. Keď stlačíte tlačidlo na vysielači (vonkajšej jednotke), rozsvieti sa blikajúce indikátorové svetlo a na prijímači sa rozoznie melódia. To znamená, že pripojenie bolo úspešne naviazané. Nastavenie melódie: Pri výbere melódie podržte tlačidlo hlasitosti približne 4 sekundy a indikátorové svetlo na prijímači sa rozsvieti. Prijímač je teraz v fáze "učenia" melódie. Keď stlačíte tlačidlo na vysielači, na prijímači sa začne blikajúce indikátorové svetlo a zároveň sa prehráva vybraná melódia. Tým sa výber a aktivácia melódie dokončí.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.