DoorLED, diskrétne LED svetlá pre interiér šatníka

35 komentárov
hodnotenie 4,0/5,0

Original price was: 23,90 €.Current price is: 16,90 €.(-29%)

Vyberte množstvo:

1x 16,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 14,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 12,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 15 ľudí si práve prezerá tento produkt

Osvetlite interiér svojich skriniek pomocou inovatívnych LED svietidiel DoorLED! Svetlá sa jednoducho priskrutkujú na závesy dverí a rozsvietia sa pri každom otvorení dverí skrine! Skoncujte s hľadaním svojich vecí v tmavých skrinkách s diskrétnymi lampami DoorLED!

  • Inovatívny a diskrétny dizajn
  • Rozsvietenie pri otváraní dverí
  • Jednoduchá inštalácia na závesy dverí
  • Výkonné a odolné žiarovky LED
  • Vhodné pre každý typ šatníkových dverí
  • V súprave: 2x DoorLED lampa
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

OTVORTE DVERE DO SVETELNEJ SKRINE!

Inovatívne LED svietidlá DoorLED sa aktivujú otvorením dvierok akejkoľvek skrinky. Výkonné a úsporné LED žiarovky osvetľujú interiér skrine a okamžite vám uľahčia nájsť to, čo hľadáte! Nepostrádateľná pomôcka pre všetky šatníkové, kuchynské alebo pivničné skrine - jednoducho ich nainštalujte znížte si prácu pri každom otvorení skrine!

DISKRÉTNY DIZAJN

Svietidlá DoorLED sa ľahko inštalujú na existujúce závesy dverí. Sú navrhnuté tak, že sú prakticky nepostrehnuteľné, ale pri otváraní dverí robia rozdiel! Silné osvetlenie každej šatníkovej skrine. Pomáhajú vám pri hľadaní a organizovaní vecí.

Ďalšie informácie

  • 2x DoorLED lampa

  • Skrutkovanie na závesoch dverí

  • nie je súčasťou balenia. Na fungovanie každej lampy je potrebná 1x 23A 12V batéria

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.