DoorLED, diskrétne LED svetlá pre interiér šatníka

41 komentárov
hodnotenie 4,7/5,0

16,90 (-29%)

Vyberte množstvo:

1x 16,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 14,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 12,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 11 ľudí si práve prezerá tento produkt

Osvetlite interiér svojich skriniek pomocou inovatívnych LED svietidiel DoorLED! Svetlá sa jednoducho priskrutkujú na závesy dverí a rozsvietia sa pri každom otvorení dverí skrine! Skoncujte s hľadaním svojich vecí v tmavých skrinkách s diskrétnymi lampami DoorLED!

  • Inovatívny a diskrétny dizajn
  • Rozsvietenie pri otváraní dverí
  • Jednoduchá inštalácia na závesy dverí
  • Výkonné a odolné žiarovky LED
  • Vhodné pre každý typ šatníkových dverí
  • V súprave: 2x DoorLED lampa
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

OTVORTE DVERE DO SVETELNEJ SKRINE!

Inovatívne LED svietidlá DoorLED sa aktivujú otvorením dvierok akejkoľvek skrinky. Výkonné a úsporné LED žiarovky osvetľujú interiér skrine a okamžite vám uľahčia nájsť to, čo hľadáte! Nepostrádateľná pomôcka pre všetky šatníkové, kuchynské alebo pivničné skrine - jednoducho ich nainštalujte znížte si prácu pri každom otvorení skrine!

DISKRÉTNY DIZAJN

Svietidlá DoorLED sa ľahko inštalujú na existujúce závesy dverí. Sú navrhnuté tak, že sú prakticky nepostrehnuteľné, ale pri otváraní dverí robia rozdiel! Silné osvetlenie každej šatníkovej skrine. Pomáhajú vám pri hľadaní a organizovaní vecí.

Ďalšie informácie

  • 2x DoorLED lampa

  • Skrutkovanie na závesoch dverí

  • nie je súčasťou balenia. Na fungovanie každej lampy je potrebná 1x 23A 12V batéria

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.