DoubleShower, dokonalá obojstranná sprchová rukoväť so zabudovaným dávkovačom mydla

22 komentárov
hodnotenie 4,3/5,0

Original price was: 29,90 €.Current price is: 21,90 €.(-27%)

Vyberte množstvo:

1x 21,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 18,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 16,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 10 ľudí si práve prezerá tento produkt

S našou inovatívnou sprchovou rukoväťou DoubleShower si budete môcť vybrať medzi dvoma typmi trysiek a súčasne ušetriť až 50% vody! Môžete si do nej tiež pridať mydlo alebo éterický olej a dopriať si doma relaxačný wellness zážitok. Umývanie vlasov a tela nikdy nebolo také jednoduché!

 • Ušetrite až 50% vody
 • 2 spôsoby rozprašovania vody
 • Jednoduchá inštalácia na štandardnú sprchovú hadicu
 • Elegantný dizajn a kvalitný materiál
 • Balenie obsahuje: 1x sprchová rukoväť DoubleShower, bez hadice
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
VYTVORTE SI DOKONALÚ DOMÁCU SPA OÁZU
Vďaka inovatívnej sprchovej rukoväti môžete stráviť krásny a luxusný wellness deň doma! DoubleShower je navrhnutý s dávkovačom v strede, ktorý vám umožní vložiť mydlo alebo éterický olej.
2 spôsoby rozprašovania vody
Táto vynikajúca sprchová rukoväť má dva rôzne spôsoby rozprašovania vody: masírovanie pokožky pomocou šetrenia vodou alebo prúd silného dažďa, ktorý stimuluje krvný obeh.
Úspora vody
Inovatívny dizajn sprchovej rukoväte vytvára silný tlak a zároveň spotrebuje až o 50% menej vody!

Ďalšie informácie

 • 1x sprchová rukoväť DoubleShower, bez hadice

 • ABS

 • strieborná

 • 24.7 x 9.1 x 2.8 cm

 • maximálne do 60 ° C

 • Jednoduché pripojenie k štandardnému vodovodnému potrubiu.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.