DriveBall, univerzálny 360° posilňovač volantu

13 komentárov
hodnotenie 4,9/5,0

18,90 (-27%)

Vyberte množstvo:

1x 18,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 16,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 19 ľudí si práve prezerá tento produkt

UĽAHČUJÚ JAZDU DOZADU A PREJAZD OSTRÝMI ZÁKRUTAMI! Ložisková posilňovacia rukoväť umožňuje vodičom jemné riadenie pri pomalej jazde, pri jazde vzad a pri parkovaní vozidiel. DriveBall zmenšuje polomer otáčania vašej ruky pri otáčaní auta a uľahčuje navigáciu len 1 rukou! Ak máte zranenú ruku, bolesti ramena alebo zníženú pohyblivosť, DriveBall bude vo vašom aute nepostrádateľný.

 • Jednoduchá inštalácia
 • Plynulé otáčanie o 360° len 1 rukou
 • Presná navigácia je jednoduchá
 • Odolná konštrukcia
 • Univerzálna montáž
 • Balenie obsahuje: 1x DriveBall
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

Presná navigácia

DriveBall zmenšuje polomer otáčania vašej ruky pri otáčaní vozidla a uľahčuje navigáciu len jednou rukou! Určené najmä pre začínajúcich vodičov a vodičov s akýmkoľvek zranením ruky alebo zníženou pohyblivosťou!

Jednoduchá inštalácia

Jednoducho pripevnite nástavec na volant, umiestnite guľu na jej miesto a môžete vyraziť!

Plynulé otáčanie o 360°

Vďaka pohonu posilňovacej gule bude navigácia na volante bezproblémová! Zaparkujte svoje auto a jazdite s ním akýmkoľvek smerom ľahšie ako kedykoľvek predtým!

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Jakub D. 31 min ·
To je presne to, čo som potreboval. Inštalácia trvala asi desať sekúnd. Prilieha presne a funguje perfektne aj bez voliteľnej lišty. Zatiaľ sa mi páči. Dva palce hore!!!
Komentár Zdieľať
(13)
Zoltan F. 19 min ·
Som zdravotne postihnutý a mám problémy s používaním pravej ruky. Tento výrobok sa mi veľmi páči, pripevnil som ho na ľavú stranu volantu, tesne nad vodorovnú tyč. Nekĺže a je veľmi pohodlný!
Komentár Zdieľať
(7)
Daniela S. 23 min ·
Po prvé, ide o dokonalý gombík volantu. Na jeho aplikáciu na volant nie je potrebné žiadne náradie a je plochý ako hokejový puk, takže ho na volante prakticky nevidno. Najviac sa mi páči, že dlaň použijete naplocho proti puku, aby bolo riadenie v úzkych miestach jednoduché.
Komentár Zdieľať
(9)
Milan B. 52 min ·
milujem tento gombík, kde bol celý môj život? Jednoduché použitie a presun do môjho iného vozidla. Kľučka zostane na mieste, kde ju položím, celý deň. Super pohodlné. 5 hviezdičiek. Vďaka.
Komentár Zdieľať
(11)

Ďalšie informácie

 • 1x DriveBall

 • plast + protišmykový silikón

 • 10x8cm

 • čierna

 • Utrite ju polomokrou utierkou.

 • Jednoducho pripevnite nástavec na volant, umiestnite guľôčku na jej miesto a môžete vyraziť!

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.