Drony, lietajúci vrtuľník, ktorý nasleduje pohyb rúk

22 komentárov
hodnotenie 4,4/5,0

24,90 

Vyberte množstvo:

1x 24,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 22,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 20,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 16 ľudí si práve prezerá tento produkt

Potešte svoje malé i veľké deti mini vrtuľníkom Drony. Vrtuľník nepotrebuje diaľkové ovládanie, pretože ho usmerňuje pohyb ruky a takto zlepšujeme koordináciu a motoriku. Zaistite inteligentnú zábavu inovatívnym spôsobom a darujte svojmu dieťaťu skutočný lietajúci vrtuľník Drony!

 • Rozvoj koordinácie a motoriky 
 • Senzorická činnosť 
 • Rôznofarebné LED svetlá
 • Bez diaľkového ovládania 
 • USB nabíjanie 
 • Nádherný darček
 • Veľkosť: 20 x 4,5 x 16 cm
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
INTELIGENTNÁ HRAČKA
Drony letí pomocou najnovšej technológie indukčného letenia. Pri vzlietnutí zaznamená okolie okolo seba a pomocou senzorov zachováva bezpečnú vzdialenosť od predmetov a ľudí v priestore. Pomocou rýchlo sa točiacich propelerov sa jemne vznáša vo vzduchu a keď začne klesať, môžete pod vrtuľník iba nastaviť dlaň a znova začne stúpať vyššie.
ÚDRŽBA
Drony má zabudovanú lítiovo-iónovú batériu, ktorá sa jednoducho nabíja USB prípojkou. Nabíjanie v trvaní 30 minút postačuje na približne 8 minútové letenie . Drony je mimoriadne ľahký, váži iba 22 gramov, takže sa ľahko prenáša a môžete si ho všade zobrať so sebou. Všetky prvky, konštrukcia ako aj propelery sú vyrobené z odolného a ohybného plastu, takže vydržia aj pády a zvedavé dotyky detských rúk.
PRIAZNIVÉ K DEŤOM A OKOLIU
Drony sa postará o poučnú zábavu, pretože vďaka senzoru sa dokáže vyhnúť dotyku s telom. Deti sa ho budú pokúšať dohoniť resp. zabrániť jeho klesaniu a tak následne rozvíjajú koordináciu rúk a svoje motorické zručnosti v bezpečí domova alebo dvora. Na vrtuľníku sú pekne umiestnené aj farebné LED diódy, ktoré blikaním spestria detskú zábavu.

Ďalšie informácie

 • 20 x 4,5 x 16 cm

 • 22 g

 • 30 – 40 min

 • 8 – 10 min

 • 15 metrov

 • lítiovo-iónová batéria 75 mAH

 • keďže sa skladá z viacerých menších častí, nie je vhodná pre deti do 3 rokov. Pri hre odporúčame zopnuté vlasy, aby nedošlo k zapleteniu do vlasov počas letu. Deti nech hračku používajú pod dohľadom dospelej osoby.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.