Držiak na telefón do auta s bezdrôtovým nabíjaním | Otáčanie 360° | automatická prevádzka | CarChargeDeluxe

10 komentárov
hodnotenie 4,6/5,0

Original price was: 34,90 €.Current price is: 29,90 €.(-14%)

Vyberte množstvo:

1x 29,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 24,90 / kus Ušetrite 10,00 
Najlepšia cena
3x 20,90 / kus Ušetrite 27,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 13 ľudí si práve prezerá tento produkt

CarCharge Deluxe je najnovší nabíjacia stanica pre váš mobilný telefón. Umožňuje vám rýchlo nabíjať telefón za jazdy, automaticky otvárať držiak, ovládať jednou rukou, otáčať o 360 a má elegantný kovový vzhľad, ktorý dopĺňa interiér vášho oceľového kamaráta.

 • Rýchle bezdrôtové nabíjanie
 • Automatické otváranie
 • 360 otáčanie
 • Ľahká inštalácia
 • Silikónový povlak
 • Nabíjacie LED svetlo
 • Sada obsahuje: 1 bezdrôtovú nabíjačku, 1 kábel USB, 1 návod, 1 statív
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
RIEŠENIE PROBLÉMOV
Vždy hľadáte nabíjačku do auta? Stále sa dostávate do zložitých pozícií pri riadení, pretože chcete prijať hovor, pozrieť sa na mapu alebo nastaviť telefón tak, aby sa nabíjal? Je čas konečne kúpiť kvalitné bezdrôtovú nabíjačku pre svojho "domáceho maznáčika" a zbaviť sa všetkých týchto ťažkostí raz a navždy! CarCharge Deluxe môžete otáčať o 360 bez toho, aby sa vysunul z rámu. Používanie máp, GPS a videohovorov bude teraz pohodlné. Silikónové rukoväte telefón pevne udrží, keď ho nastavíte do požadovanej polohy.
INŠTALÁCIA
Nabite telefón bezpečne na tejto elegantnej bezdrôtovej nabíjacej stanici, ktorá ho bude jemne, ale pevne držať, kým nebude znovu použitý, pomocou automatických držadiel. CarCharge Deluxe ponúka ultrarýchle 10W bezdrôtové nabíjanie, rýchlejší ako akákoľvek iná bezdrôtová nabíjačka na trhu! Možno ju nainštalovať takmer na akúkoľvek medzeru pre klimatizáciu v aute, bez ťažkostí a nástrojov v priebehu niekoľkých sekúnd. Držiak si tiež udržiava svoju polohu pri jazde s vysokými vibráciami.
IR DETEKCIA
Nabite telefón bezpeč CarCharge Deluxe má v chrbte infračervený senzor, ktorý deteguje pohyb v okruhu 3 cm okolo nosiča. Keď sa telefónom priblížite k držiaku, automaticky vysunie paže držiaku. Opatrne doň vložte telefón a potom ho nabíjačka automaticky objíme. Pozdĺž okrajov sú zabudované LED svetlá, ktoré signalizujú stav nabíjania telefónu. Pri zdvíhaní telefónu zo stojana zatvorte dlaň za zadnú časť držiaku a dvakrát kliknite, držiaky sa otvoria a telefón sa vyberie jednou rukou. Jednoduché, elegantné a inteligentné!

Ďalšie informácie

 • 1 bezdrôtovú nabíjačku, 1 kábel USB, 1 návod, 1 statív

 • PC + ABS

 • 10 W / 7,5 W / 5 W

 • Všetky novšie telefóny Android a iPhone, ktoré podporujú bezdrôtové nabíjanie

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.