Držiak telefónu do auta a bezdrôtová nabíjačka, CarEnergy

30 komentárov
hodnotenie 4,7/5,0

24,90 (-11%)

Vyberte množstvo:

1x 24,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 19,90 / kus Ušetrite 10,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 30,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 18 ľudí si práve prezerá tento produkt

Sledujte najnovšie trendy mobilného telefonovania pomocou našej Car Energy DUO nabíjacej stanice. Zmodernizujte mobilnú skúsenosť vo vašom automobile, udržujte krok s inováciami aj na cestách. Car Energy DUO bezdrôtová nabíjacia stanica do auta umožňuje rýchle bezdrôtové nabíjanie bez nešikovných káblov, jej elegantný tvar dodá šarm interiéru vášho oceľového tátoša.

 • 40% rýchlejšie nabíjanie
 • Automatizovaná objímka
 • Senzor na bezpečné uvoľnenie telefónu
 • Senzor vibrácií
 • Nabíjanie v obale
 • 360° rotácia
 • Silikónová ochranná vrstva
 • Nabíjanie: Rýchle nabíjanie 10W alebo 7.5W resp. štandardné nabíjanie 5W
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
BEZDRÔTOVÁ RÝCHLOSŤ
Výstup s výkonom 10W umožňuje až o 40 % rýchlejšie nabíjanie ako štandardné bezdrôtové nabíjačky. Táto funkcia je k dispozícii pre všetky zariadenia, ktoré sa môžu nabíjať bezdrôtovým rozhraním na rýchle nabíjanie (väčšina novších Android telefónov). Ak má vaše zariadenie štandardné rozhranie, nabíja sa štandardnou rýchlosťou.
BEZPEČNE UCHYTENIE
Stojan má zabudovaný senzor, ktorý zaregistruje blízkosť telefónu a v prípade priblíženia telefónu sa automaticky roztvorí. Telefón automaticky uchytí po vložení do stojanu. Po nabíjaní aktivujte senzor na zadnej strane stojanu a nosné ramená sa roztvoria. Vnútorná strana držiakov je potiahutá jemnou silikónovu vrstvou za účelom dodatočnej ochrany pred poškrabaním. Vo vnútori Car Energy DUO nabíjačky je ešte doplnkový antiklzný systém, ktorý umožňuje pevnejšie prichytenie, keď jazdíte po ceste plnej výtlkov a vibrácie sú väčšie. Okrem toho špeciálny bezpečnostný čip chráni telefón pred prehrievaním.
DO HORIZONTÁLNEJ POLOHY
Súhlasíte, že sme už všetci boli v situácii, ktorá nám nevyhovovala? Práve preto sa dá Car Energy DUO nabíjačka otočiť o 360° a prispôsobiť pohľad vašim potrebám. Nemusíte mať žiadne obavy, s týmto stojanom budete viac než spokojní a budete ho môcť sebavedomo odporučiť aj iným.

Ďalšie informácie

 • Rýchle nabíjanie 10W alebo 7.5W resp. štandardné nabíjanie 5W

 • 5V/1A, DC 5V/2A; 9V/1.67A

 • Qi bezdrôtové rozhranie

 • čierna

 • 12.3 x 7.3 x 2.1 cm

 • 1 m

 • iPhone 12/12 Pro, 12 Pro Max, 11/11 Pro/11 Pro Max, iPhone XS/XR/XS Max, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, Huawei Mate RS, Huawei Mate 20 pro,
  Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy S9 Plus, Samsung Note 8, Samsung S8, Samsung S8 Plus,
  Samsung S7, Samsung S7 Edge, Samsung Note 2, Samsung Note 3, Samsung Note 4, Samsung Note 4
  Edge, Samsung Note 5, Nokia 8 Sirocco, Nokia X6, Nokia Lumia: 830, 820, 1020, 1520, 920, 822, 930,
  925, 928, 929, LG V30s ThinQ, LG V30 GPRO, LG G3, Google Nexus: 7,4,5,6, Google Pixel: 3, 3 XL.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.