EasyFill, nástavce pre jednoduché a presné nanášanie silikónu

38 komentárov
hodnotenie 4,5/5,0

17,90 

Vyberte množstvo:

1x 17,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 15,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 13,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 6 ľudí si práve prezerá tento produkt

Nástavce pre presné nanášanie silikónovej hmoty, pre dokonalé utesnenie všetkých okrajových spojov na stenách a podlahách. Tri nástavce rôznych rozmerov EasyFill sú vyrobené zo špeciálneho materiálu, ktorý sa ľahko čistí zo zvyškov silikónu a je odolný proti opotrebeniu. Presne a profesionálne nanášajte silikón do kúpeľne, kuchyne, okien, dverí, špár, medzier a iných otvorov.

  • Jednoduché použitie
  • Rovnomerné a presné nanášanie
  • 3 rôzne rozmery
  • GRÁTIS dostanete ešte aj odstraňovač silikónu a uzáver na tubu
  • Špeciálny materiál odolný proti opotrebeniu
  • Široký rozsah použitia
  • V balení: 3 rôzne nástavce, GRÁTIS odstraňovač silikónu, GRÁTIS uzáver na tubu
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
PRESNÉ SILIKONOVANIE
Pre presné a kvalitné silikonovanie špár v kúpeľni potrebujeme pokojnú a skúsenú ruku. Dobre utesnené spoje zabraňujú hromadeniu vlhkosti, plesní a ich prenikanie medzi štrbiny kúpeľňových prvkov a dlaždíc. Na nádobe so silikónovou tesniacou hmotou už obvykle býva aplikátor, avšak pre pekný a hladký povrch spoja musíme silikón vyhladiť rukou alebo zaobleným nástrojom. S tým vzniká neporiadok, a špáry nikdy nie sú rovné a hladké. S našimi nástavcami urobíte túto prácu rýchlo a profesionálne, už žiadny neporiadok a drsné špáry.
POUŽITIE
Balenie obsahuje nástavce troch rôznych priemerov a dĺžok pre rôzne kúty a hĺbky špár. Najprv starý silikón odstránite s odstraňovačom silikónu, ktorý Vám bezplatne podarujeme! Nástavec jednoducho pripevníme na aplikačný kužeľ a už sme pripravení na nanášanie silikónu. Otočte hlavu nástavca tak, aby bol silikónový otvor na spodnej strane a začnite s vytláčaním. S pomalým a rovnomerným pohybom vytlačte silikón, a nástavec ho pekne rozdelí po povrchu, ako keby ho naniesol skúsený odborník. Po dokončení práce počkajte, až silikón v nástavci zaschne, a potom ho jednoducho vytiahnite rukou. Silikón potom na tesno uzatvorte s uzáverom, ktorý taktiež dostanete grátis v balíčku!
TRVANLIVOSŤ
Nástavce sú vyrobené zo špeciálneho materiálu na ktorý sa nelepí silikón, preto je čistenie a nanášanie rýchle a jednoduché. Pevná guma nástavca zaručuje dlhodobé a kvalitné používanie. Nástavce budete používať po dlhú dobu za tesnenie rôznych miest v kúpeľni, kuchyni, dverách, oknách, umývadlách, špárach a iných medzerách, kde si želáte silikónové tesnenie.

Ďalšie informácie

  • 3 rôzne nástavce, GRÁTIS odstraňovač silikónu, GRÁTIS uzáver na tubu

  • D (dĺžka) 85 mm; R (priemer) 6,5 mm / D (dĺžka) 83 mm; R (priemer) 10 mm / D (dĺžka) 80 mm; R (priemer) 13 mm

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.