Extra sada gombíkov (100+ ks), Buttons

22 komentárov
hodnotenie 4,5/5,0

13,80 (-37%)

Vyberte množstvo:

1x 13,80 / kus
Najpopulárnejšie
2x 11,80 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 9,80 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 5 ľudí si práve prezerá tento produkt

Chceli by ste si urobiť zásobu ďalších gombíkov na neobmedzené tvorenie alebo úpravy oblečenia? Balenie Gombíky obsahuje až 100 ďalších gombíkov!

  • 10 rôznych farieb
  • Vynikajúca kombinácia so všetkými farbami oblečenia a látok
  • Mimoriadne jednoduché použitie v kombinácii s príslušenstvom pre kliešte na gombíky
  • Gombíky sú vhodné na tričká, detské oblečenie, kabelky, klobúky, dekoračné látky…
  • Farby gombíkov: oranžová
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

Ďalšie informácie

  • oranžová, fialová, žltá, červená, zelená, čierna, svetlo a tmavo modrá, biela, svetloružová

  • 9, 5 mm

  • Otvorte kliešte. Na jednu stranu klieští nasaďte časť gombíka prečnievajúcou časťou zapínania smerom dovnútra klieští a na druhú stranu klieští nasaďte strieborný kruh so zúbkami. Vložte látku medzi kliešte a stlačte. Nasleduje pripevnenie druhej časti gombíka. Na jednu stranu klieští nasaďte farebný prsteň so zúbkami, na druhú stranu farebný gombík s otvorom na zapínanie. Vložte látku medzi a stlačte. Teraz môžete gombík zapnúť.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.