FairyStar, víla, ktorá letí a tancuje nad vašou rukou.

26 komentárov
hodnotenie 4,3/5,0

25,90 (-26%)

Vyberte množstvo:

1x 25,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 23,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 21,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-denná možnosť vrátenia 10 ľudí si práve prezerá tento produkt

Vitajte v skutočnom svete rozprávok, v ktorom dobré víly lietajú a vy držíte kúzlo vo svojich rukách!

FairyStar je dobrá víla, ktorá lieta tak, ako ju usmerňuje vaša ruka! Vo svetle rozprávkových svetiel svojich šiat dobrá víla letí nad vašou dlaňou, ktorá jemnými pohybmi nahor a nadol určuje, ako vysoko má letieť.  

 • dokonalá hračka pre všetky deti, ktoré zaujíma svet rozprávok a dobrých víl
 • FairyStar vyčaruje rozprávku vo vašom byte 
 • pomocou svietiacich šiat, ktoré sa točia, sa vznáša a nasleduje pohyby vašich rúk
 • keď nelieta, nabíja sa pomocou priloženého USB kábla
 • skutočné kúzlo pre všetky deti (samostatné hranie 14+ rokov, mladší pod dohľadom)
 • Farba: ružová
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
AKO KÚZLO FUNGUJE?
Zmeňte svoj domov na skutočný rozprávkový svet, v ktorom dobré víly ožijú a zveria lietanie do vašich rúk! Dobrá víla lieta pomocou krútenia svojich svietiacich šiat, ktoré fungujú ako vrtuľník. Pohyuje sa podľa pohybov vašich rúk za pomoci senzora, ktorý zabezpečí, aby sa dobrá víla pohybovala nahor a nadol. Dobrá víla nad šatami skrýva spínač, ktorý nastavít na ON pri zapnutí, jemne ju chytíte za nohy a uvoľníte, aby začala lietať! Keď dosiahne správnu rýchlosť, klesne – vtedy priblížte ruku pod senzor a začne nasledovať pohyby vašej ruky.
KEĎ ROZPRÁVKY OŽIJÚ
Hneď potom, ako dobrá víla FairyStar vzlietne, detská izba sa zmení na roprávkový svet! V žiari svetiel svojich šiat tancuje vo vzduchu a spolupracuje s dlaňou vášho dieťaťa. Vytvára nádherné prostredie a zabezpečí, aby detská fantázia vzlietla. Dobrá víla letí naraz od 6 do 8 minút a potom si vyžaduje približne 25–30 minút nabíjania pre nové dobrodružstvá; nabíja sa prostredníctvom priloženého USB kábla . S dobrou vílou FairyStar detská fantázia vzlietne do výšav, preto je to výrobný darček!

Ďalšie informácie

 • ružová

 • 20 x 12 cm

 • plast

 • dobrá víla FairyStar a USB nabíjací kábel

 • 6–8 minút

 • 25–30 minút

 • Keďže sa skladá z viacerých menších častí, nie je vhodná pre deti do 3 rokov. Pri hre odporúčame zopnuté vlasy, aby nedošlo k zapleteniu do vlasov počas letu. Deti nech hračku používajú pod dohľadom dospelej osoby.

Návod

Kliknutím na odkaz nižšie môžete otvoriť, stiahnuť a prípadne vytlačiť návod na použitie výrobku:

Prílohy

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.