FidgetPopit, spoločenská hra na trénovanie logického myslenia

47 komentárov
hodnotenie 4,0/5,0

17,90 (-18%)

Vyberte množstvo:

1x 17,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 14,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 12,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-denná možnosť vrátenia 14 ľudí si práve prezerá tento produkt

Ste fanúšikom praskania bublín na ochrannej fólií? Potom si zamilujete našu antistresovú hru, ktorá je všestranná a vhodná pre všetky generácie. FidgetPopit je možné hrať sám alebo v kruhu blízkych a priateľov.

  • Hra na posilnenie logického myslenia
  • Redukuje stres
  • Môžete používať sami alebo s priateľmi
  • Odporúčané pre deti od 5 rokov
  • Bezpečné a kvalitné materiály
  • Skvelá zábava pre starých aj mladých
  • Balenie obsahuje: 1x spoločenská hra FidgetPopit
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

NEKONEČNÁ ZÁBAVA PRE DETI A DOSPELÝCH

Ste fanúšikom praskania bublín na ochrannej fólií? Potom si zamilujete túto antistresovú hru, ktorú je možné používať opakovane.

Hra pre jedného alebo spoločenská hra

FidgetPopit je všestranná hra vhodná pre všetky generácie! Môžete sa hrať sami alebo s blízkymi a priateľmi. Praskajte bubliny, zahrajte si rôzne hry alebo to použite ako frisbee - možností je neúrekom!

Jednoduché pravidlá hry

Pravidlá hry sú jednoduché: 2 hráči sa striedajú, každý môže stlačiť ľubovoľný počet bublín v jednej línii. Hráč, ktorý bude musieť stlačiť poslednú bublinu, prehráva. Otočte dosku a môžete začať novú hru.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Jitka H. 48 min ·
Deti ma celý mesiac prosili, aby som im kúpila túto hru, a keď som uvidel vašu reklamu, ihneď som ju objednala. Nepotrebujem vysvetľovať, aká radosť to bola doma! 😊
Komentár Zdieľať
(15)
Jakub D. 45 min ·
Deti konečne pustili telefóny z rúk!!! 😊 Zaujímavá hra ...
Komentár Zdieľať
(4)
Daniela S. 50 min ·
Objednala som túto hru pre svoju vnučku a bola veľmi šťastná!
Komentár Zdieľať
(4)
Ladislav H. 40 min ·
Syn povedal, že je jediný v triede, ktorý ešte nemá tento fidget. Zľutoval som sa and ním, a jeden som od vás objednal ... áno, nikdy som nevidel takú radosť hehe! 😊
Komentár Zdieľať
(4)
Zlatica V. 46 min ·
Keď som dala túto hračku svojmu vnukovi, povedal, že som „najlepšia babička na svete“ 😊😊
Komentár Zdieľať
(13)

Ďalšie informácie

  • 1x spoločenská hra FidgetPopit

  • Farba je vybraná náhodne

  • silikón

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.