FinishMaster, nástavce pre presnú aplikáciu silikóna

15 komentárov
hodnotenie 4,1/5,0

19,90 (-52%)

Vyberte množstvo:

1x 19,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 16,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-denná možnosť vrátenia 12 ľudí si práve prezerá tento produkt

Nástavce s ktorými chirurgickou presnosťou vyplníte všetky medzery, rohy, hrany a špáry. Vyrobené výhradne pre takéto úlohy, pretože pri stavebných prácach sú detaily rozhodujúce pre dokonalý vzhľad a kvalitnú prácu. K dispozícii je 14 rôznych veľkostí nástavcov z nehrdzavejúcej ocele, ktoré je možné pripevniť na akúkoľvek tubu silikónu, škárovacej hmoty alebo pur peny.

 • Pekné špáry
 • Presné zakončenia
 • Perfektné tesnenie
 • Rovnomerné nanášanie
 • Univerzálne použitie
 • Jednoduché čistenie
 • Vhodné pre všetky druhy túb
 • Nehrdzavejúca oceľ pre dlhú životnosť
 • Hmotnosť: 60 g
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
SÁM SVOJ MAJSTER
Pre všetky práce pri ktorých potrebujete šikovnú ruku pri nanášaní silikóna. Nemusíte zavolať domovníka alebo remeselníka. S chirurgickou presnosťou všetko sami zašpárujte a utesnite. Čisté, rovnomerné línie pre dokonalé tesnenie s jednoduchými nastavcami sú teraz tu.
PRE VŠETKY APLIKÁCIE
Balenie obsahuje až 14 nástavcov rôznych veľkostí prispôsobených pre všetky aplikácie, ktoré budete potrebovať. Dostanete balenie s dýzami vo veľkostiach: 5, 6, 7, 9, 19, 12, 13, 16, 20, 25, 26, 28, 30 a 35 mm. Všetky dýzy sú presne vyrezané z nástavcov z nehrdzavejúcej ocele a naklonené v uhle 45 stupňov, takže aplikácia bude skutočne jednoduchá a čistá.
ÚDRŽBA A MATERIÁL
Kvalitná nehrdzavejúca oceľ zaručuje dlhú životnosť a výroba čistých rezov umožňuje dokonalé nanášanie materiála na sklo, dverové štrbiny, špáry v kúpeľni alebo akékoľvek štrbiny, ktoré vám vadia. Nástavec stačí pripevniť na tubu a zaistiť lepiacou páskou. Po použití odstráňte nástavec a umyte ho pod vodou s mydlom alebo jednoducho odstráňte prebytočný silikón a odložte ho pre budúce použitie. Jednoducho, natrvalo a vždy poteší.

Ďalšie informácie

 • 60 g

 • nehrdzavejúca oceľ

 • 5/6/7/9/10/12/13/16/20/25/26/28/30/35 mm

 • 14 rôznych nástavcov

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.